Wpis z mikrobloga

Myśle że przez trend. Po prostu Iphone jest modny wśród kobiet.
Uwielbiam zaginać kobiety które posługują się iPhonem. To jak w ogóle nie ogarniają systemu jest aż porażające czasami.

Oczywiście dla zwykłego zjadacza chleba Iphone jest telefonem bardziej intuicyjnym choć dostatnio niestety firma zaczyna kombinować. Zobaczymy jak bardzo.

To co mnie rozwala to rozwalony iPhone. Jako że mam nerwice to nawet nie wyobrażam sobie jak bardzo by mnie #!$%@?ło gdybym chodził z
@wariacina_z_bogucina:

Czemu 100% kobiet ma iphone? (byle stary gowno połamane za 300zł popękane, ale iphone!!!!)

Jak tak pomyślałem chwilę to chyba jednak większy odsetek znam mężczyzn, którzy mają iPhony. Może kwestia środowiska. Wskazałbym, że jeśli jest środowisko, które lubi popisywać się gadżetami, to tam jest większa szansa, że ktoś będzie miał coś z wyższej półki, więc automatycznie, większa szansa na Japko.
@Bardak:

Zależy gdzie. U mnie w obozie to głównie szlachta z biura stoi Iphonami, plebs z produkcji wszelakie androidy. Wyjdę w miasto, wydaje mi się że Iphonów non stop przybywa. A na siłowni to praktycznie same Iphony.

U mnie w firmie programistycznej tylko prezes i prezesowa mają Japka, w towarzystwie, w którym się bawię, mocno nerdowskim, jest jeden kolo z nowym iPhonem, w rodzinie całe jedno kuzynostwo jest obwieszone sprzętem Appla,
@lycaon_pictus U mnie tylko brat i bratowa. Bratowa to w zasadzie co jej brat kupi to używa. Brat to wielki entuzjasta ale co on potrafi to nawet nie wie. Ode mnie się dopiero dowiedział, że nawet tego magicznego Imessage nie ma włączonego.
@wariacina_z_bogucina: to ciekawe bo te kobiety które znam i mają iphone mają też szczęśliwą rodzinę, własny dom bez obciążeń i plany na przyszłość. Młodych kobiet z iPhone nie widzę.

Sam wybrałem iphone bo soft w tym telefonie po prostu działa (choć ostatnio coraz mniej :() a sam sprzęt bardzo trafia w moje upodobania. Ba, czasem na wykopie pytam o alternatywę z androidem dla mojego iPhone 8 i nie dostaję sensownych propozycji.