Wpis z mikrobloga

Czy to przez średnio niższy iloraz inteligencji?

teza: zarówno faceci jak i kobiety nie patrzą na specyfikację


@wariacina_z_bogucina: wtf? Skąd taką tezę wytrzasnąłeś z wypowiedzi SubOPa?!

bo patrzą na logo i chyba w ich malutkim łbie się wydaje że to produkt prestiżowy BUAHAAHAHHAHAH


@xxxkowal:

instynkt stadny, kobiety nie mają własnego zdania, dlatego są najlepszą bezkształtną masą dla korporacji, każda chce iPhona, suva, studiować gówno kierunek i pić kawę w Starbucks
@wariacina_z_bogucina: jak dla mnie jakieś próby pokazania swojej wartości. Typowe otaczanie się "bogactwem", żeby mi zazdrościli i poważali. Znam taka jedną, która była tak zdesperowana, że chciała wziąć Maca 12 letniego tłumacząc, że wcale nie jest taki stary xD
@wariacina_z_bogucina: kup iPhona 7 to zobaczysz xd ja mam z pracy Samsunga a51 i gdyby nie to że jest służbowy to by wylądował tam gdzie jego miejsce czyli w śmietniku bo działa gówno.
Wszystko można mówić o iPhonach ale dalej mają zajebista optymalizację.
Oczywiście już teraz możesz mieć zajebistego androida za 1500zl ale albo aparat będzie mieć tragiczny albo po aktualizacji będzie działać jak gówno
@janekhe: To jest jego bzdurna teoria skoro pyta dlaczego 100% kobiet robi coś i od razu tłumaczy. Zakładania, że coś na pewno jest takie lub takie jest z góry spisane na przegraną () To tak jakbym napisała: dlaczego 100% przegrywów jest idiotami i nieudacznikami? A to dlatego, że są leniwymi #!$%@? bez ambicji.

Czy to może być prawda wobec wszystkich? Na pewno nie.