Wpis z mikrobloga

Zazdroszczę osobom, które nie piją alkoholu ale nie mają problemu z tym, żeby wokół nawalonych osób przebywać, chodzić sobie na imprezy i po prostu nie pić. Dla mnie pijani ludzie nie są jakkolwiek fajni czy zabawni. Fajnie jest może przez pierwszą godzinę ale później? To, że ktoś powie coś tak, że się nie da go zrozumieć, przewróci się czy coś innego zrobi, jest dla mnie bardziej żenujące niż śmieszne
#alkohol #przemyslenia #impreza #uzywki #abstynencja
  • 8
@viciu03 Tutaj nie ma czego zazdrościć. Ludzie, którzy nie mają problemu, aby przebywać w takim rozpitym / naćpanym towarzystwie, są najzwyczajniej prości, prostolinijni. Może co prawda sami osobiście nie piją, nie biorą, bo rodzic czy partner ich zacznie strofować, ale afirmują takie zachowanie poprzez swoją obecność.
@viciu03 jest to przede wszystkim nudne. #!$%@?ć się, na drugi dzień leczyć kaca, brzmi jak fun. Ja to bym chciał pojechać na trip rowerowy w kilka osób, albo w góry, ale jak się chleje to do jednego ani drugiego raczej formy brak, więc mogę co najwyżej sam.
@viciu03: Osobiście mnie przeraża ile niektórzy potrafią w siebie wlać alkoholu, pracuję w osiedlowym sklepie i goście potrafią wypić 12 piw dziennie i doprawić się jeszcze 0,5l wódki. Jak już są wstawieni i wiedzą że nie sprzedam więcej przysyłają trzeźwego kolegę po kolejną dawkę w postaci "setki". Piwo piją chyba jak soczek do jakiegokolwiek dania ... aż człowiek traci nadzieję patrząc na tych ludzi
@LukaszTV: już #!$%@? z tymi starszymi bo ich raczej się nie uratuje. Ale ja mam 2 dychy na karku i szczerze to teraz jak nie chlasz w tym wieku, czy mając naście lat, albo przynajmniej jak nie jara cię siedzenie na trzeźwo wśród nawaleńców, to nie masz życia towarzyskiego właściwie. Masa osób w okolicy mojego wieku nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu i co 1-2 tygodnie minimum musi być jakiś melanżyk
@viciu03: Coś w tym jest faktycznie ciężko znaleźć towarzystwo które da sobie radę bez alko, sam mam 25 ale jakoś nie ciągnie mnie do alko. wiadomo czasami można ale to jeśli jakaś rodzinna impreza itp ale też już mnie denerwuje jak niektórzy bez opamiętania