Wpis z mikrobloga

Myślicie że w wejście na rynek pracy w wieku 32 lat jest jeszcze możliwe? Może to dziwne, ja jeszcze nigdy nie pracowałem, oprócz dorywczych prac na czarno w młodości, ale chciałbym się ogarnąć w końcu, bo rodzice coraz starsi i wizja że skończę gdzieś pod mostem w przyszłości mnie przeraża...

#pytanie #praca #zycie #wychodzimyzprzegrywu #ankieta #przegryw

Czy wejście na rynek pracy w wieku 32 lat jest jeszcze możliwe?

  • Tak 76.3% (119)
  • Nie 23.7% (37)

Oddanych głosów: 156

  • 13
@Overpower2: poświęć trochę czasu na googlowanie jak wytłumaczyć lukę w zatrudnieniu, i przygotuj jakieś sensowne wytłumaczenie. Może pomagales w rodzinnym gospodarstwie? Moze pracowałeś 5 lat w usa i nie ma papierów?
Nie mow tylko że se leżałem bo mi sie nic nie chciało
Myślicie że w wejście na rynek pracy w wieku 32 lat


@Overpower2: Jest to absolutnie niemożliwe, jesteś już za starty, bo przed Tobą jedynie 33 lata do emerytury. Radzę położyć się w domu i czekać na śmierć.
@Overpower2 wpisz se w CV co chcesz, i tak ci nikt nie uwierzy ze masz 32 lata i nigdzie nie pracowałeś. A no i jakby co to wszytko robiłeś na zleceniu i dlatego nie masz żadnego świadectwa pracy.
Albo w ogóle idź na całość i se sam zrób świadectwo pracy z jakiś firmy.
@Overpower2: Do większych kołchozów tak jak mój po prostu się przychodzi, mówi się, że do pracy chcesz i następnego dnia już robisz na zakładzie na umowę o pracę, bez cv co najwyżej żebyś powiedział gdzie robiłeś, to możesz nawet powiedzieć, że w nasa bo i tak tego nie sprawdzą. Ludzie tam 5 razy z roboty się zwalniali, albo zostawali zwolnieni, a i tak za jakiś czas znów tam robili.