Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek niszczą też kurierzy, raz byłem lata temu na dniu próbnym żeby zobaczyć, że to nie dla mnie i koleś który pokazywał mi pracę zniszczył 3 paczki tego dnia, bo nie chciało mu się ich układać, a dużą i ciężka wrzucial na górę i w trakcie jazdy spadła na mniejsze, akurat uszkodziły się tylko kartony bo w środku była miękka zawartość, przy czym wtedy było 150zl kary dla kuriera jakby wziął na
Odbiorca głupek. Co kogo kogo obchodzi o której będzie w domu? Jeżeli zamówił z dopłatą na konkretną godzinę to inna sprawa i wtedy miałby wtedy kiedy chciał. Ostatnio kurierzy DPD mnie mile zaskoczyli bo musiałem zamówić kilka większych paczek i zawsze dawali znać wcześniej o której będą. Ze dwa razy mnie nie było to powiedziałem od razu żeby zostawili na korytarzu przy drzwiach lub odwieźli do punktu dpd pickup i tyle.
@zbaszynek: wiadomo zawsze można się tak dogadać i też mam swoich ulubionych kurierów, z którymi wcześniej się dogaduje i nawet zamawiam paczki w taki sposób, żeby mieli z tego jak największy profit. Z tego co wiem mają płatność za osobę nie ważne ile paczek do tej osoby będzie, więc można zamawiać paczki na różne osoby, na ten sam adres przez co mają dopłatę do każdej paczki ( ͡° ͜ʖ