Wpis z mikrobloga

@niochland: @dqdq1: @kptDoopa: widzę koledzy nowi w internecie i nie potrafią wpisać trzech słów w google
https://letmegooglethat.com/?q=nazwisko+panie%C5%84skie+patriarchat
No, ale czego można było się spodziewać...
Cyk wszyscy analfabeci technologiczni na czarno

Przyjęcie nazwiska męża wcale nie świadczy o miłości. Denerwują mnie te wszystkie tradycje, które narzucił nam patriarchat i staram się z nimi walczyć.
@dqdq1: wrzuciłem, wrzuciłem. Ale jakbyś nie wiedział, można kliknąć w ten napis "Komentarz użytkownika z czarnej listy"
Co za totalny nieogar....
Dzieci neostrady były sprytniejsze od ciebie.
Jesteś bystry jak woda w klozecie.
@Cogres: tak i cały czas odświeżałeś wątek żeby sprawdzić czy ci odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem która wersja jest zabawniejsza: ta ze czekałeś na odpowiedz osoby która masz na czarnej liście czy ta ze kłamiesz żeby nie stracić w moich oczach.
gdzie walczą z tym patriarchatem używając nazwiska panieńskiego matki?

@niochland:
Na wielu profilach feministek widze takie nawoływanie. Wyśmiewanie nie oznacza, że nie ma takiej tendencji. Pierwszy lepszy art:
"Zdecydowałam się do Państwa napisać po lekturze artykułu Natalii Waloch pt. „Jennifer Lopez zmieniła nazwisko po ślubie. Czy naprawdę kobiety muszą znakować się jako własność męża?". Bardzo się cieszę, że podjęli Państwo ten temat, ponieważ, moim zdaniem, nadal za mało się mówi
inna feministka:
" Zanim więc surowo osądzisz Egipt i ich dziwne, zacofane zwyczaje, zastanów się, czy i w naszym wspaniałym, nowoczesnym kraju nie pokutują jeszcze pozostałości po patriarchacie. Czy, jako mężczyzna, nie uznajesz za oczywiste, że twoje dziecko przejmie twoje nazwisko? I czy, jako kobieta, nie myślałaś nigdy, by jednak zostać przy swoim nazwisku po ślubie oraz dać je swojemu dziecku – bez wątpliwości, jak to zostanie odebrane w rodzinie, wśród znajomych,
@dqdq1: ty jesteś poważnie upośledzony?
Przecież @Pshemeck do mnie napisał xDDDDDDDDD
Co za taboret....
A widząc wpis oszołoma z czarnej listy można się domyśleć, że to osobnik twojego pokroju wylewa swój jad, bo okazało się, że jest perfidnym kłamcą i to co pisze nie ma nic wspólnego z prawdą.
Przykra sprawa, odniosę się do niej na konferencji w poniedziałek.
@dqdq1: wtedy jeszcze nie byłeś na czarnej, a później cię ściągnąłem, bo szkoda mi się zrobiło twojego urojonego płaczu. To odpowiadając na twoje jeszcze niezadane pytanie, stąd widzę twoje dzisiejsze odpowiedzi.
Dojście do tego zapewne przerośnie twoje zdolności intelektualne.
No, ale wracasz na nią, ponieważ jesteś zwykłym pieniaczem i kłamcą.
@Cogres: teraz jestem a ty odświeżasz stronę żeby zobaczyć co odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajął byś się czymś sensownym zamiast robić z siebie błazna.