Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej bekowe, jeśli chodzi o Platformę Obywatelską? Że spytasz przeciętnego wyborcy: Dlaczego głosujesz na PO i czym cię przekonują? To on ci na to pytanie jednoznacznie nie odpowie XD

To znaczy odpowie "Żeby PiS nie rządził i Konfederacji nie było". Tak naprawdę taka osoba sama nie wie czego chce, jakie postulaty jej odpowiadają i co powinno się w Polsce zmienić, po prostu chce inaczej jak PiS. W dyskusji zawsze pojawiają się te same schematy: Kościół, Aborcja, LGBT i na tym koniec polityki w Polsce.

A ich partia ma dokładnie to samo zdanie xD Generalnie sami nie mają żadnego pomysłu na ten kraj, ale są wyśmienitymi hejterami, docierającymi głównie do zakompleksionych boomerów, dla których wszystko jest źle, każdy jest głupi i niedouczony, ale w sumie oni sami nie wiedzą jak powinno być dobrze.

Ile można się bujać na reputacji "mniejsze zło" ?

#bekazpo #konfederacja #bekazlewactwa #gospodarka #niebieskiepaski #wykop #pieklomezczyzn #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja odpowiem za wielu "za rządów PO odłożyłem Sobie 60k na emeryturę, w czasie początków rządów PIS dorzuciłem jeszcze 15k oszczędności, od 2018 jednak jest coraz gorzej, więc teraz muszę dokładać z tych oszczędności do życia.
Dziękuje Ci PIS ... żebyś zdechł a Twoi wyborcy dostali wiecznej opryszczki.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja ci odpowiem.

Po pierwsze - polska to gówno. Polska zawsze była gównem, jest i będzie. Takie same nadzieje, jakie ludzie mają teraz co do tego kraju, mieli Polacy w czasach rozkładu państwa w drugiej połowie XVII wieku, w czasach rozbiorów, powstania listopadowego i styczniowego, dwudziestoleciu międzywojennym i za komuny. I oni wszyscy osiągają w końcu tak samo przytłaczające i beznadziejne rozczarowanie. Ktokolwiek ma nadzieje na to, że ten
  • Odpowiedz
Myślisz, że to jakaś inna partia xd?


@Leszcz_Bagienny: nie tyle myślę, co jest to oczywiste dla każdego człowieka mającego zdolność obserwacji faktów i minimum honoru niezbędne do uczciwości intelektualnej żeby je przyznać.

Łaskawie powtórzę oczywistość której dowodzić nie trzeba - PO nie zrobiło ułamka tego #!$%@? i patologii jakie zrobił PiS. Jeżeli to dla ciebie niewidoczne, to jesteś kłamcą lub wariatem. Jeżeli to dla ciebie niesitotne, to nieistotne jest dla
  • Odpowiedz