Wpis z mikrobloga

@Niedobry krótko, jesz dzis mięso? Ok, mam to w dupie. Nie jeszcz mięsa bo pościsz? Ok tak samo mam to w.dupie. Ale wpypisywanie jednych jak i drugich jakim to się jest wierzaxym, lub niewierzącym, jest gówniane po prostu, to tak jak napisać auta niemieckie lepsze.niz francuskie, a kto jezdz renault ten #!$%@? bo ma #!$%@? na masce, no i tego typu to dyskusje
@Niedobry tak samo obrzezanie dziewczynek w afryce nie to samo co poszczenie dwa dni w roku. Jaki masz z tym problem? Przeciez sam mozesz isc do sklepu, kupić tyle mięsa ile chces i zjeść. Jeśli ktoś z tego powodu będzie Ci mowil, ze robisz źle to mu "wyjeb lepe na ryj" ale tak samo nie mów komuś, że jest głupi bo sobie wierzy
@Berkel_88: To rozpowszechnianie zbobonow rownie szkodliwe jak horoskopy i inne bzdety od Zieby i jego lewoskretnych witamin.

Przepraszam ze mierzi mnie ciemnota duzej czesci mojego wspanialego narodu.

A jeszcze bardziej ludzie ktorzy mowia: "...Moze i zacofanie ale to nic takiego. To dobre jest..."

Ja widze w tym mega szkodliwe zjawisko. I cofanie nas do wiekow srednich.

Ty widzisz "nieszkodliwe" glupotki.

No co moge wiecej dodac?
To rozpowszechnianie zbobonow rownie szkodliwe jak horoskopy i inne bzdety od Zieby i jego lewoskretnych witamin.


@Niedobry: weź tego mięsa więcej zjedz, energii nabierzesz to i mózg zacznie lepiej funkcjonować. Potem wyjaśnij mi w jaki sposób nie jedzenie mięsa, nawet 10 dni w roku, ma szkodliwy wpływ na ludzi? Rozumiem, że vegan też #!$%@? za rozpowszechnianie szkodliwych bzdur?