Wpis z mikrobloga

Co to za jakiś zabobon i ból d--y katoli że dzisiaj nie można mięsa? Właśnie opirdoliłem w pracce kanapkę z szynką i czuję dobrze człowiek.
#bekazkatoli
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_Tutaj: "Kiełbasa w piątek? Ryzykownie."
Nie wiem. Jestem niewierzący i mam w to wywalone. A jak jakiś bóg istnieje, to najwyżej zobaczymy się wszyscy na dole XDD
  • Odpowiedz
@Niedobry i co to ma wnieść do tematu? Samo to wypisywanie dziś jako ma się beke z katoli bo oni nie jedza, a ja zjem, oni wierzą, a ja patrCie ateista jestem, poziom gimbazy
  • Odpowiedz
@Berkel_88: No smiesza mnie takie zabobony, to to samo co np. obrzezanie dziewczat w Afryce. Prymitywna ciemnota, koltunizm i dulszczyzna.

Piszesz mi te argumenty ze smartfona a p--------z kocopoly w obronie "wartosci" ciemnogrodu i chatek-lepianek z gowna.

To jest smieszne.
  • Odpowiedz
@Niedobry krótko, jesz dzis mięso? Ok, mam to w dupie. Nie jeszcz mięsa bo pościsz? Ok tak samo mam to w.dupie. Ale wpypisywanie jednych jak i drugich jakim to się jest wierzaxym, lub niewierzącym, jest gówniane po prostu, to tak jak napisać auta niemieckie lepsze.niz francuskie, a kto jezdz renault ten p---a bo ma p---e na masce, no i tego typu to dyskusje
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Juz Ci wytlumaczylem: Zabobon i ciemnota. A Ty porownujesz do gustow i preferencji.
I nie, ciemnota z Afryki i ciemnota z Polski to nie jest roznica typu Citroen a Honda.
  • Odpowiedz
@Niedobry tak samo obrzezanie dziewczynek w afryce nie to samo co poszczenie dwa dni w roku. Jaki masz z tym problem? Przeciez sam mozesz isc do sklepu, kupić tyle mięsa ile chces i zjeść. Jeśli ktoś z tego powodu będzie Ci mowil, ze robisz źle to mu "wyjeb lepe na ryj" ale tak samo nie mów komuś, że jest głupi bo sobie wierzy
  • Odpowiedz
@Berkel_88: To rozpowszechnianie zbobonow rownie szkodliwe jak horoskopy i inne bzdety od Zieby i jego lewoskretnych witamin.

Przepraszam ze mierzi mnie ciemnota duzej czesci mojego wspanialego narodu.

A jeszcze bardziej ludzie ktorzy mowia: "...Moze i zacofanie ale to nic takiego. To dobre
  • Odpowiedz
@Berkel_88: wydaje mi się że gdyby katolicy nie byli jedną z grup która najbardziej lubi w--------ć się innym ludziom do życia i dyktowanie im swoich morałów, to nie było by drugiej grupy która próbuje im dopiec/trolluje ich.
  • Odpowiedz
To rozpowszechnianie zbobonow rownie szkodliwe jak horoskopy i inne bzdety od Zieby i jego lewoskretnych witamin.


@Niedobry: weź tego mięsa więcej zjedz, energii nabierzesz to i mózg zacznie lepiej funkcjonować. Potem wyjaśnij mi w jaki sposób nie jedzenie mięsa, nawet 10 dni w roku, ma szkodliwy wpływ na ludzi? Rozumiem, że vegan też jebiesz za rozpowszechnianie szkodliwych bzdur?
  • Odpowiedz