Wpis z mikrobloga

Ja mam 580 EUR oszczędności


@Lala-Sassy: super, że ci tak napisali. Trochę jak promocja po podwyższeniu wcześniej ceny xD

Też kiedyś myślałem tak, jak ty, a potem w praktyce to może 10-20% miało rzeczywiście zniżkę po porównaniu w kilku przeglądarkach ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
@acidd Nie będę ukrywał że ich mam w dupie od kiedy kazali mi wysłać zdjęcie braku cieplej wody, niedostarczenia kluczy i brakującego ręcznika. Będę wolał się dogadać z hotelem niż rezerwować przez ten pseudoportal.
@Ogau nie kumasz jak to działa. Bierzesz opcje droższa z chargebackiem bookingu, ale fv na pobyt służbowy, byle się zmieścić w limicie wydatków na hotele twojej pracy. Chargeback wpada na twoje konto, ale za pobyt, który ci to generuje placi pracodawca .
@swankleg: czyli mam szukać hoteli w miejscowości do której się udaję, później dzwonić po kolei żeby sprawdzić czy mają miejsca, na końcu się targować zamiast wejść na booking i wklepac adres i wybrać najlepszą dla siebie ofertę? Jeszcze nigdy mi się nie udało dostać lepszej ceny bezpośrednio niż przez booking.