Wpis z mikrobloga

XD
Jakbym tego nie zobaczył to bym chyba nie uwierzył.

Stoi jakaś telewizja, pani redaktor na moście Dmowskiego, nowe torowisko na Popowice, będą relacjonować wjazd pierwszego tramwaju na nową trasę. I w momencie jak ten pierwszy tramwaj skręcał na nowe tory to połamał mu się pantograf xDDD

No jak to nie jest idealna metafora tego miasta to już nie wiem co xD

Jest też szansa że to po prostu jakiś zepsuty tramwaj był odstawiany na bok żeby nie blokować innych tramwajów, all telewizja to tam tylko przypadkiem... Ale chyba nie xD

#wroclaw #mpkwroclaw
  • 45
@bardzospokojnyczlowiek: Niedowierzałam w te historie o komunikacji we Wro, póki sama tam nie pojechałam. Z mężem, bagażami, małym dzieckiem, mieliśmy dojechać z dworca na obrzeża. Kurde, normalnie w mieście wbijam przystanki w jakdojade i wszystko wiadomo, wsiadka, przesiadka, jesteś na miejscu. A tu NO #!$%@? NIE. Godzinę czekaliśmy na tramwaj, którym mieliśmy zajechac na przesiadkę. Podjechał w końcu jakiś złom, po 3 przystankach się zepsuł. Ludzie wysiadają, łapiemy kolejny tramwaj, byle
@sayanek #!$%@?.jpg, mówisz tylko o tych z biedą umysłową, która nie wynika z miejsca zamieszkania, takie podstawowe braki może mieć też rodzony mieszkaniec każdej metropolii, a nie udowodnisz, że w życiu nie widziałeś ruchu pociągów po torach, gdzie powszechnie korzysta się z pantografów xD
Niedowierzałam w te historie o komunikacji we Wro, póki sama tam nie pojechałam. Z mężem, bagażami, małym dzieckiem, mieliśmy dojechać z dworca na obrzeża. Kurde, normalnie w mieście wbijam przystanki w jakdojade i wszystko wiadomo, wsiadka, przesiadka, jesteś na miejscu. A tu NO #!$%@? NIE. Godzinę czekaliśmy na tramwaj, którym mieliśmy zajechac na przesiadkę. Podjechał w końcu jakiś złom, po 3 przystankach się zepsuł. Ludzie wysiadają, łapiemy kolejny tramwaj, byle jechał w
@rkschuwduchuwdu: Jeździłem pociągami, jeździłem tramwajami jak i wieloma innymi rodzajami komunikacji, ale nie, nie wiem co to pantograf, tzn prawdopodobnie wiem co to jest, ale nie znam tej nazwy.

I już sprawdziłem i jest tak jak mówię, nigdy w życiu tej nazwy nie słyszałem, ale wiem do czego to służy :)
@hubcio12114:

chciałbym poznać tę porę, kiedy żadnej taksy nie da się zamówić w mieście wojewódzkim xd


W Krakowie tak często bywało tuż po meczu Wisły, więc już z buta szedłem do domu. Nie raz, nie dwa, a po każdym domowym meczu