Wpis z mikrobloga

@Rafonixkozak2008Pl: do rozyebanego kraju chyba nie bedzie im się paliło wracać. Pomoc ale w znalezieniu roboty, mieszkania i ewentualnie kwalifikacji powinna być. Zasiłków bym nie dawał. Inflacja mogła by tak wywalić ze sami będziemy spoeorzac stad.
@Rafonixkozak2008Pl: to jestem debilem w takim razie. Ja wiem że dla wykopków istnieje tylko świat skwantowany do dwóch stanow, bo ogarniecie większej liczby możliwości niż: uuu debil, uuu zajebiście może wymagać wyjścia poza ramy panującej mody i wymagać minimalnej ilości nonkonformizmu.

Odpowiadając do wykresu - IMO wpłynie to bardziej negatywnie niż pozytywnie. Wystarczy spojrzeć na inne multietniczne kraje. Od izralea po Niemcy mieszanie się dwóch kultur zawsze generuje i generować będzie
@Rafonixkozak2008Pl Śmiem twierdzić, że wspólnych wartości mamy z wieloma krajami zachodnimi więcej niż z Ukrainą. A co do historii to chyba jakiejś innej się uczyliśmy, jeśli uważasz, że z Ukrainą mamy wiele wspólnego. Swoją drogą, sądzisz, że jakiś Dmytro spod Krzywego Rogu idąc na zakupy, do klubu, do urzędu, rozmyśla nad historią stosunków polsko-ukraińskich i rzutuje to w jakiś sposób na jego decyzje i zachowania?