Wpis z mikrobloga

Skoro trwa obecnie Piramida finansowa pn. czysty klimat, zmiany klimatyczne, limity Węglowe, ekologia. To czemu by nie zainteresować się kwestia testów nuklearnych. Przecież państwa jak Rosja, Ameryka, Francja przeprowadziły wiele tego typu testów zatruwając planetę. Skoro mamy płacić za Mityczne CO2 to czemu by nie pobierać opłat od państw które poważnie zatruły planetę środkami radioaktywnymi? #konfederacja #ekologia #pytanie #kiciochpyta
paczelok - Skoro trwa obecnie Piramida finansowa pn. czysty klimat, zmiany klimatyczn...

źródło: IMG_6564

Pobierz

Czy truciciele atomowi powinni płacić?

  • Powinni płacić za trucie 61.6% (90)
  • Nie powinni 9.6% (14)
  • Pomysł interesujący ale niebezpieczny precedens 13.7% (20)
  • Stop okradaniu ludzi 15.1% (22)

Oddanych głosów: 146

  • 16
@paczelok: Ja nie jestem jakimś eko szurem, daleko mi do takiego, ale to chore że wielkie koncerny wylewają do oceanów hektolitry gówna, Chiny spalają miesięcznie tyle Węgla ile my w dekadę albo i więcej, a zwykłych mireczków się strofuje bo do złego kubełka papierek wrzucili. XD
@paczelok: Chcesz by kraje co rządzą światem (na ile kraje rządzą, bo to osobny temat imho) same sobie coś narzuciły? XD W ekologii chodzi tak naprawdę o znalezienie nowych źródeł energii poprzez bodźce ekonomiczne, które wyrównują pole kiedy te nowe technologie są w powijakach jeszcze (na początku swoich cykli technologicznych).
Bo ekologiczny bat na plecach mają czuć tylko najbiedniejsi i się jeszcze z tego cieszyć.


@Latarenko: nie. Bo w limitach CO2 chodzi o to, oby ograniczyć jego emisję i postepującą katastrofę klimatyczną, a nie o jakiś spisek mający na celu zniwolenie dumnego Latarenki z Wykopu, cholera wie po co xd

Wam spiskowcy od klimatu się wydaje, że po prostu siedzi jakiś biliarder, o którym nawet nie wie opinia publiczna, który ma