Wpis z mikrobloga

Trochę mi żal krótkowzroczności przegrywów, jarających się konfederacją, która żeruje na ich życiowej frustracji tylko dlatego, że krytykuje obecny styl życia i "promuje konserwatywne wartości"

Zacznijmy od tego, że program gospodarczy konfederacji to raj dla januszexów, gdzie taki mireczek, który nie raz narzeka na harówe w januszexie miałby jeszcze bardziej przekichane, bo zarbiałby pewnie jeszcze mniej, albo wyczerpany poszedł na bezrobocie. Pamiętam jak "Pan Mentzen" wspominał jak wyglądają warunki wynagrodzenia w jego firmie i jeszcze się chwalił, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze - iksde

A co do kwestii obyczajowości. Parę afer jak ta ze zdradą małżeńską w ordo luris pokazuje, że dla pana panie areczku celibat, a dla konserwatywnego oskara ruchanie za kulisami i pruderyjna pokazówka.

Wiem, że lewica i PO są bardziej dla różowych albo bananowego odsetka społeczności, zwłascza gdy mówi tu się o PO, al głosowanie na konfę tylko dlatego, że łechce po frustracji chcąc w ten sposób zdobyć elektorat jest bardzo naiwne. To już póki macie dziadków głosujcie na pis to wam babcia odpali kieszonkowe z 14 emerytury

#przegryw #blackpill #konfederacja #polityka
d.....u - Trochę mi żal krótkowzroczności przegrywów, jarających się konfederacją, kt...

źródło: th

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakaś partia, która stoi za facetami? Bo z tego co zauważyłem, to prócz Konfederacji wszystko inne jest przeciwko nim. Na kogo ma głosować facet? Na PO? Lewice? PiS? Nie pomyślałeś o tym, że Konfederacja rośnie w siłę, bo inne partie olały facetów i nimi pogardzają? Każdy z opozycji śmieje się z ludzi głosujących na Konfe, ale nie zastanawia się dlaczego ci faceci głosują na Konfę.
  • Odpowiedz
@dondonu: no właśnie - konfa miała być tymi praworządnymi, tymi którym można zaufać.
A tak naprawdę to tylko zbiór ludzi wypełniający lukę na rynku politycznym i żądni porządni ludzie.
Nie wiem czy w ogóle nie stracić wiary w porzadnosc ludzi i władz. Może muszę się wyprowadzić gdzieś do Singapuru czy coś
interpenetrate - @dondonu: no właśnie - konfa miała być tymi praworządnymi, tymi któr...
  • Odpowiedz
konfa to diabeł z dospawanymi skrzydłami.


@sandal: Jakie skrzydła? Może jeszcze na początku kreowali się na "normalsów" łatwiejsze podatki, ulgi zamiast gotówki, mówili, że polityk ma być od spraw politycznych a sprawy obyczajowe zostawiają obywatelom, ale jak poczytać Twittera Bosaka czy Mentzena to mamy jasny obraz psychopatów. Można obrażać drugiego człowieka, ale nie można obrażać bożka na chmurcę, zgoda na p-----c wobec dzieci, 25 lat za aborcje, nawet gdy ciąża
  • Odpowiedz
  • 3
@MirkobIog
Zgadza się, miałem na myśli chociażby #stopukrainizacjipolski że to niby nie chodzi o Ukrainców a o PiS, albo #tonienaszawojna im chodzi o pokój tylko a nie o to by oddać Ukrainę pod rząd marionetkowy rosji, i to są te przyspawane skrzydła i ta cała otoczka "patriotyzmu".
Niestety dużo osób się na to nabiera i szczerze wierzy w ich dobre intencje.
  • Odpowiedz
@Mardssl: Jak sobie wyobrazasz to rzekome wciagniecie Polski do wojny? Ukraina sobie sama dobrze radzi, wystarczy im tylko bron dostarczac. W tym sensie juz jestesmy zaangazowani w te wojne i bardzo dobrze, bo zajecie Ukrainy przez Moskwe to by byla dla Polski katastrofa geopolityczna. Zreszta to Amerykanie sa glownym rozgrywajacym, a oni nie zamierzaja sie bezposrednio angazowac w te wojne i watpie, zeby nam na to pozwolili.
  • Odpowiedz
@Mardssl: pytasz czy wierzę w wypowiedzi polityków Konfederacji, które pokrywają się z rosyjską racją stanu? W ich pochwały dla rezymu Łukaszenki i w to, że dobrowolnie jeździli na okupowany Krym by być tam obserwatorami wyborów?

Tak, wierzę, że to są ich prawdziwe intencje.
  • Odpowiedz
@dondonu: już widze jak te hordy kuców wygenerowany zysk który nie oddadzą w podatkach przeznaczają na leczenie, edukacje czy inne potrzeby które teraz mają de facto za darmo. Wyglądałoby to tak, że na początku te kilka stówek by im "ratowało życie" a później płacz, że przedszkole czy szkoła dla dzieciaka to 3k na miesiąc kosztuje, a lekarz "złodziej" krzyknął 400 zł za wizyte 10min.
  • Odpowiedz
@dondonu: Prosta piłka, konfederacja głosowała inaczej od całej reszty sejmu w 2 bardzo istotnych kwestiach:
- 14 emerytura
- lockdowny.

Samo to jest dla wielu ludzi ważniejsze, bo bezpośrednio wpłynęło na ich portfele przez inflację (a także zadłużenie i podatki), niż jakieś aborcje dotyczące promila społeczeństwa, lgbt dotyczące procenta, czy inne obyczajowe pierdoły (prezes ordo szuris nie jest z konfederacji btw). Jak dla mnie, to oni wszyscy mogą być gejami prywatnie, mnie to nie
  • Odpowiedz