Wpis z mikrobloga

Trochę mi żal krótkowzroczności przegrywów, jarających się konfederacją, która żeruje na ich życiowej frustracji tylko dlatego, że krytykuje obecny styl życia i "promuje konserwatywne wartości"

Zacznijmy od tego, że program gospodarczy konfederacji to raj dla januszexów, gdzie taki mireczek, który nie raz narzeka na harówe w januszexie miałby jeszcze bardziej przekichane, bo zarbiałby pewnie jeszcze mniej, albo wyczerpany poszedł na bezrobocie. Pamiętam jak "Pan Mentzen" wspominał jak wyglądają warunki wynagrodzenia w jego firmie i jeszcze się chwalił, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze - iksde

A co do kwestii obyczajowości. Parę afer jak ta ze zdradą małżeńską w ordo luris pokazuje, że dla pana panie areczku celibat, a dla konserwatywnego oskara ruchanie za kulisami i pruderyjna pokazówka.

Wiem, że lewica i PO są bardziej dla różowych albo bananowego odsetka społeczności, zwłascza gdy mówi tu się o PO, al głosowanie na konfę tylko dlatego, że łechce po frustracji chcąc w ten sposób zdobyć elektorat jest bardzo naiwne. To już póki macie dziadków głosujcie na pis to wam babcia odpali kieszonkowe z 14 emerytury

#przegryw #blackpill #konfederacja #polityka
dondonu - Trochę mi żal krótkowzroczności przegrywów, jarających się konfederacją, kt...

źródło: th

Pobierz
  • 37
@dondonu: Prawda jest taka, że nie ma chuopskiej sprawiedliwej partii XD

PO - dla neuropków i p0lek
PIS - dla konserw i p0lek
Konfa - dla konserw i właścicieli januszexów

W takim zestawieniu najlepiej Holownia wychodzi XD Może i jest odklejony w niektórych kwestiach, ale dla chuopa najbardziej sprawiedliwy, bo nie obiecuje nic pod p0lki ani pod konserwy ani pod januszexy, miał w 2020 jakiś tam swój odpał feministyczny "a co
@dondonu: Konserwatywnych wartosci nie da sie pogodzic ze zderegulowanym kapitalizmem. Konfederacja sklada sie z dwoch nieprzystajacych do siebie nurtow- nacjonalistow, ktorzy najchetniej zaprowadziliby rzady silnej reki i wolnosciofcuf modlacych sie do sw. Wolnego Rynku. Nigdy nie beda w stanie wypracowac zadnego powaznego i spojnego programu politycznego. Jak ktos chce zrobic na zlosc lewicowym julkom to niech juz lepiej zaglosuje na PiS. Z drugiej strony trudno sie dziwic, ze Konfederacja ma tak
@dondonu: Nie ma partii huopskiej dla anonów, ale czy można się dziwić czemu młode chłopy głosują na Konfederację pomijając ich zamordystyczne ciągoty? Konfederacja chociaż nie uważa chłopów za obywateli drugiej kategorii jak reszta partii, wszystkim się słodzi, matkom, kobietom, emerytom a młodych chłopów mają gdzieś, jedynie jako podatnika i robotnika.
@dondonu: przez takie bóle dupy coraz bardziej mam ochotę jednak pójść na te wybory i zagłosować na konfe, pomimo tego, że wiem jakich durni mają w swoich szeregach a niech się gryzą z lewica, przynajmniej będa dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a każda partia tak czy siak wyrucha Polaków więc bez różnicy.
Szczęść Boże. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To już póki macie dziadków głosujcie na pis to wam babcia odpali kieszonkowe z 14 emerytury


@dondonu: Przecież już było szczucie że konfa jeśli dostanie 10% to nie będzie opozycji bo będą głosować 1:1 jak pis i będzie większość więc nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno ludzie z #przegryw będą głosować na partie które są za waloryzacjami 500+, kolejną kasą dla kobiet, darmowymi gumkami dla