Wpis z mikrobloga

@negtner: jak ma Cię maszyna przygnieść, to i tak zawsze najbardziej wystającym elementem dostaniesz w najbardziej czułe miejsce. Może i 125 tańsza, ale na początku każda rysa łamie serce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@eloar: Dlatego kupiłem Rometa za 4700 jako pierwsze moto żeby nie płakać ;) A co do czułych miejsc to masz rację, zawsze to jakoś tak dzaiała.
  • Odpowiedz
@programista15cm: Na B może mieć więcej mocy w 2T tak długo, jak będzie to nie więcej niż 15 Km. Czyli nie może. Chyba że mówisz tylko o tym, że w dowodzie wbite jest 125 i te 11Kw, a realnie więcej. Podczas kontroli policyjnej pewnie przejdzie, ale w razie stłuczki/wypadku masz prze*bane. Ubezpieczalnia bardzo chętnie przyjrzy się motocyklowi, a ty zostaniesz potraktowany jak jeżdżący bez uprawnień. No chyba, że nie przewidujesz
  • Odpowiedz
@Waski_jest_debesciak dostałem w prezencie szkole jazdy na torze Modlin, i powiem szczerze wiele się nauczyłem, mimo ze jeździłem 3 lata to nauczyłem się np poprawnej pozycji na moto ???? na kursie na A tego nie uczyli. Polecam.
  • Odpowiedz
@Waski_jest_debesciak powili do przodu. delektuj się jazdą, wybieraj drogi o mniejszym natężeniu ruchu, myśl trzy razy zanim zaczniesz wyprzedzać czy wjeżdżać między poruszające się pojazdy. najlepiej jedź na jakiś plac i poćwicz wolne manewry.
  • Odpowiedz
@TYLKOjazda_Testy_Nowosci_Porady: i jak to sobie wyobrażasz? Będą hamowac zgiety w chinskie O motocykl? XDDDD

Slucham tego od dziecka i jakos nikomu nigdy ubezpieczalnia nie zakwestionowala. Sam nie mam odniesienia bo nigdy nie spowodowalem wypadku. Byłem ofiara, nawet przegladu nie mialem, ale to nie ma znaczenia kiedy nie jesteś sprawca
  • Odpowiedz