Wpis z mikrobloga

I co tam, seby? Dziś rano odpalaliście swoje auto sprowadzone z Niemiec, słuchaliście radia należącego do niemieckiego koncernu, żeby dojechać do niemieckiego korpo. Po pracy zakupy w niemieckim lidlu, a następnie czytanie artykułów w niemieckich dziennikach, żeby dowiedzieć się co ma Polaczek myśleć. Trochę narzekania na kraj, sprawdzenie stanu konta w niemieckim banku, szybka obczajka ofert pracy z Niemiec i spać. Życia cud.

Aa i pamiętajcie, Niemcy to nasi sojusznicy i PARTNERZY, podkreślam PARTNERZY gospodarczy, więc ten, no ,nie wolno ich obrażać.

#niemcy #heheszki #takaprawda #polakicebulaki #bekazpodludzi #polska
  • 6
@Kopyto96

Dziś rano odpalaliście swoje auto sprowadzone z Niemiec


Ale ja jeżdżę polonezem.

słuchaliście radia należącego do niemieckiego koncernu


Program 1 polskiego radia nie należy do niemieckiego koncernu.

dojechać do niemieckiego korpo.


Pracuję w zakładzie stolarskim mojego dziadka.

Po pracy zakupy w niemieckim lidlu


Akurat pod domem mam społem.

następnie czytanie artykułów w niemieckich dziennikach, żeby dowiedzieć się co ma Polaczek myśleć.


Do czytania jest biblia. Wiadomości słucham w radio. Program 1(
@Kopyto96: całkiem fajnie, wstalem, pojechalem do niemieckiego szpitala w ktorym niczego nie brakuje w odróżnieniu od polskiego, poleczylem pacjentow ktorym zaden partyjny idiota nie wmówił, że byle jełop ze szkoły moze na mnie pluć, pogadałem i posmieszkowalem ze znajomymi którzy nie są sfrustrowani i #!$%@? swoim życiem i pracą w chlewie, skasowałem za to bardzo fajne pieniądze po czym wróciłem do domu z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. A po południu zamiast