Wpis z mikrobloga

@LonNon: przynajmniej ma coś w głowie i kieruje się głębokimi wartościami, a nie jak 90% dzisiejszych Julek które myślą o tym by dobrze sie zabawić i nawalić... Taka będzie dobrą matką i założy w pełni funkcjonalną pełną ciepła rodzine... Lepiej być "dziwakiem" żarliwie modlącym się niż być częscią większości zmierzającej ku potępieniu. :///
@LonNon

@jaszczurki Katoliczki...? normalne?


Dziwacy....XD jakiś szajs o 2 w nocy robią w KK xddd


Siedzisz na tagu przegryw z tego co widzę dość aktywnie. Oglądasz patostrimy :DD taki to obraz tej elity internetu:D po 3kroc wolę taka, niż takiego zrzędzącego nieudacznika, co swoje żale potrafi max w internecie wylać :-)

Edit. Ok twój profil to istna kopalnia beki :D zawodowy klepacz. Oceniłeś już jakieś benki na priv? Zamoczysz kiedyś to może
@jaszczurki: kiedy dotrze do was, że to nie religia czy wiara czyni ludzi dobrymi/wartościowymi?

A jeżeli uważacie, że tylko ludzie wierzący mogą być wartościowi, to współczuję wam waszego zgnicia moralnego, bo potrzebujecie nagrody w postaci życia wiecznego czy strachu przed piekłem, żeby być "dobrymi" ludźmi.
przynajmniej ma coś w głowie i kieruje się głębokimi wartościami


@jaszczurki: bo śpiewa o 2 w nocy do obrazka kobiety która nie umarła, tylko została teleportowana gdzieś za stratosferę?
Te tzw Julki co się zabawiają też pewnie często w weekendy śpiewają o 2 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Indiach pewien buddysta postanowił do końca życia trzymać jedną rękę podniesioną do góry. On też się kierował
A jeżeli uważacie, że tylko ludzie wierzący mogą być wartościowi, to współczuję wam waszego zgnicia moralnego, bo potrzebujecie nagrody w postaci życia wiecznego czy strachu przed piekłem, żeby być "dobrymi" ludźmi.


@quercy: a Ty czego potrzebujesz? Przecież bycie "dobrym" człowiekiem się totalnie nie opłaca bez tej nagrody - po prostu nie ma logicznego sensu - dlaczego więc działasz nielogicznie?
@sorek: wiele rzeczy w życiu się "nie opłaca". Dawanie na WOŚP, jakieś zbiórki, itd. A jednak jakiś "kawałek" empatii w człowieku występuje, że są ludzie, którzy mają gorzej ode mnie i to nie z ich winy.
Kto powiedział, że człowiek niewierzący robi same logiczne rzeczy? Robienie czegoś z miłości też zazwyczaj jest nielogiczne i nieopłacalne często, a jednak to robimy.
Ktoś kiedyś mi pomógł i z chęcią się odwdzięczę.
Ktoś kiedyś