Wpis z mikrobloga

Graliście? Po 3 godzinach postępów zaczęła być postępowa bieda, gdyż albo miałem mało koron, albo jedzenie było zatrute i wyszło na tym że zacząłem po załadowaniu najnowszego save umierać po kilku sekundach. Zadań pobocznych jak na palcach jednej ręki, właściwie tylko jedno mi się trafiło.
#pytanie #pcmasterrace #kingdomcomedeliverance
Pobierz Heexi - Graliście? Po 3 godzinach postępów zaczęła być postępowa bieda, gdyż albo mia...
źródło: EGS_WarhorseStudios_KingdomComeDeliverance_S3-1360x766-1e8502930c6282cb34acf7add01c6832a5bc217e
  • 5
@Heexi: jedna z lepszych gier w jakie grałem, może nie każdy da radę wsiąknąć w ten klimat, ale jak raz docenisz realizm i się wkręcisz to będziesz zachwycony. Sam 3 razy przechodziłem. Na kasę najłatwiejszy sposób to kradzież, a jak chcesz trochę oszukać system to są skrzynie ze skarbami rozrzucone po mapie z bardzo dobrymi i drogimi rzeczami. Jedzenie nieświeżego to zawsze był zły pomysł czy to w grze czy w
@Heexi: Też się od KCD początkowo odbiłem, ale po przełamaniu pierwszych trudności stwierdzam, że to najlepszy RPG ever. Realizm, świetny system walki, morrowindowy system rozwoju postaci, rozbudowane i ciekawe questy - poezja. Tu nie masz ciągłej nawalanki z głupimi mobami celem nabijania expa, tylko spokojne chłonięcie historii przy wykonywaniu kolejnych questów na różne sposoby.

Nie wiem na jakim etapie jesteś, ale po trafieniu do Ratajów po queście w którym dostaniesz konia