Wpis z mikrobloga

Kurde, znowu nie mogę spać. Co za depresja. Czemu to tak wyszło jak nie musiało. Może gdyby stary mnie nie gnębił w dzieciństwie i gdyby pozwalał rozwijać zainteresowania, i nie negował bezsensownie wszystkiego co chce robić, to wszystko potoczyłoby się inaczej jak efekt motyla. Do tego przez to ze niby starałem się coś osiągnąć, to jeszcze bardziej sobie zaszkodziłem począwszy od wyboru studiów i przykładania zbyt dużej wagi do jednego zawodu... (I tu już się rozpisywakem, ale jest 6 i jednak przerwę ten elaborat bo za długo schodzi z tym rozplątywaniem myśli ) Godzinę temu, jak już chyba zasypialem to nagle mialem wrażenie jakby stawało mi serce i musiałem głęboko zlapac oddech, aż się przestraszyłem i znowu r9zbudzilemprzez co znowu się rozbudziłem

Pisze tak skrótowo, bo żeby to wszystko wytłumaczyć musiałbym dwie godziny pisać, a potem i tak prawie nikt nie czyta. Poza tym coś mnie żołądek boli

#wyznaniaessos #depresja #psychologia #psychiatria #zdrowie #zalesie #smutek
  • 2
@essos:

Godzinę temu, jak już chyba zasypialem to nagle mialem wrażenie jakby stawało mi serce i musiałem głęboko zlapac oddech, aż się przestraszyłem i znowu r9zbudzilemprzez co znowu się rozbudziłem


Podczas zasypiania dzieją się różne dziwne rzeczy. Może zachowujesz świadomość dłużej niż zwykle i możesz to obserwować.
Może to było zwykłe spłycenie oddechu, które występuje podczas zasypiania? Jak sobie nawkręcać, to można dojść do wniosku, że zaraz się człowiek udusi albo