Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że skoro zaraz i tak koniec szkoły i zostanie tylko matura, to bym już coś więcej zaczął pracować żeby dorobić więcej. O Żabce pomyślałem ale kto przyjmie gościa do końca maja tylko (później wyjeżdżam). Plus ze względu na dojazd pasuje mi maksymalnie otwarcie do 22 xD
#kielce może wiecie gdzie bym mógł chwilę popracować jeszcze? Najlepiej właśnie sklep jakiś albo magazyn i najlepiej na 2 zmiany
#pracbaza #praca
  • 10
@k0tek: a ja tam sądzę, że...
1. bardzo pochwalam i szanuję młodego Mirka z takim podejściem do życia, że już teraz chce brać sprawy w swoje ręce i uczciwie dorobić na swoje potrzeby szukając pracy a nie czekając z roszczeniową postawą, że mama i tata dać muszą
2. zarazem uważam jednak, że #!$%@? to kraj w którym okres teoretycznie przynajmniej przeznaczony na naukę musi już być okraszany koniecznością dorabiania sobie w
  • 0
@zetzet: a dzięki to miłe. Czy byłbym dobry we wszystkim to nie wiem bez przesady xd no ale już mam dość tej szkoły więc ciągnie mnie do pracy. A ustaliłem sobie że chce pracować w różnych branżach, nie siedzieć w jednym miejscu więc np taka praca w żabce żadnym wstydem dla mnie nie jest. Ale chęci chęciami też mam problemy finansowe z którymi się muszę uporać