@wqeqwfsafasdfasd: a moze szara Anka z Olsztyna która pojechała studiować prawo na tragicznym uniwersytecie warmiński mazurskim i miała anonka z Mrągowa który bardzo chciał anal ale ona mówiła stanowcze nie natomiast gdy na imprezie integracyjnej pierwszego roku poznała 198 cm Olka którego ojciec ma fabrykę serów Turek i synek jeździ nowym audi q3 w zielonym kolorze i ma mieszkanie to włożenie czegoś w jej odbyt nie było już problemem?
#przegryw #blackpill #zwiazki #pasta #seks #polska #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #sztukanowoczesna #tinder #harlekinywq
Jaki temat wariacie?
Napisz cos o chłopaku, który lubił obserwować żółwie pustynne wspinające się po drzewach owocowych. Może być smutne i głębokie jak rów mariański.
Podołasz?