Wpis z mikrobloga

@jamajskikanion mam 195cm i nigdy w życiu nie odczułem, że na coś jestem za wysoki. Moje pierwsze auto to było Seicento i motorek Kawasaki bn i bez problemu jeździłem bez żadnego dyskomfortu. Nigdy w życiu nie usiadłem w fotelu i poczułem że coś jest nie tak.
Po co gadasz coś co ci się wydaje a nie masz o tym pojęcia?
przecież wrzuciłem cały filmik nic nie pominąłem


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: chodziło mi o pominięcie w Twoim rozumowaniu, bo filmik pokazuje też takie które mają normalne podejście, nie tylko jedna ;) więc Twoja teza, że dla polki teraz to już 190cm jest nieprawdziwa bo sam filmik ją obala. jakbym wyciął te 4 laski które tak nie twierdziły i 1 że musi być 190cm. To już można by powiedzieć że 80% polek na to nie
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tak samo i od drugiej strony, to że jesteś wysoki typu 190cm wcale nie daje gwarancji powodzenia. Znam gościa który nigdy nie był w związku a ma 35 lat już, ma 190cm wzrostu i brzydki wcale nie jest. Ponad to jak raz we trzech byliśmy w klubie, ja 176cm, kolega 182cm i ten o którym mowa 190cm. I jakieś dwie laski do nas podbiły jakaś gadka no i chciały nas
@SynuZMagazynu: mam trochę więcej niż 190, w zasadzie mi w niczym nie przeszkadza, ciało nadal jest proporcjonalne, wysoka sprawność zachowana, ciuchy można kupić na luzie. Okolice 190 to coraz częściej standard - jak chodziłem do szkoły to pojedyncze osoby były mojego wzrostu, oczywiście każdy nauczyciel niższy. Teraz jak mijam grupkę małolatów to mam wrażenie, że większość jest prawie mojego wzrostu, a kiedyś tak nie było.

No i logiczne jest, że skoro
@r5678: Skoro laska się tak długo zastanawiała, to nie wiedziała czego chce. To, że jakaś głupia laska nie wybierze gościa to nie znaczy że coś jest z nim nie tak. Najważniejsze to trzeba mieć gadane i umieć bajerować, dusza towarzystwa ale 175cm będzie częściej wybierana przez dziewczyny niż 190cm ale cichy spokojny (eh to najgorsze co rodzice mogą zrobić, wychować na cichego). Aaale , cichy też jest w typie lasek w
Teraz dorosły chłop co nie ma 178-180 to rzadkość i nie tylko baby się z nich śmieją


@Amir7: słuchaj może i chłopy i baby rosną teraz wielkie, to pewnie przez chemiczne, zmutowane pożywienie więc to taka jakby mutacja, nikt nie wie jak taka mutacja zachowa się za 10 lat