Wpis z mikrobloga

maciej mazur dzban od samochodow elektrycznych szukaj
w oczy kłamie. teraz w dyskusji z Panem Hołowczycem, twierdzi że srednia zasiegu to 500km, i to nie teoretyczne tabelki producenta, a jego doswiadczenia.
wg niego podroz z babą bombelkiem i dwoma psami do hiszpani wyglada tak samo elektrykiem, jak spalinowym.
xD
o, i wg niego jazda elektrykiem jest WIELOKROTNIE tańsza niż spalinowym. ała, ku#wa... xD
#motoryzacja #tvn24 #ekologia #bekazpodludzi #elektromobilnosc
  • 14
@dos_badass: bo i tak się robi przerwy. Akurat z dzieciakami i psem 20min postoju co 2-3h jest idealnie. Wiem, bo jeżdżę w takim składzie.
Inna sprawa, że w życiu nie jechałbym tak autem do Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiotrFr: @SpalaczBenzyny ja nie mówię że elektryki są złe, spalinowe auta robią zło planecie. zgoda.
ale niech przestaną tak #!$%@?ć w żywe oczy, bo lobbowanie też musi być z rigczem, ku#wa. to nie tvpis, gdzie łopatą kładziesz do łbów kłamstwa, i to się udaje. xD
a ten cytat:"wg niego podroz z babą bombelkiem i dwoma psami do hiszpani wyglada tak samo elektrykiem, jak spalinowym." to miałem na myśli obciążenie pojazdu, i
@dos_badass:

przecież elektrykiem to jakieś 6 dni drogi

Że co? Chcesz to z gniazdka ładować? xD
Z doświadczenia. 1800km autostradą, niecałe 3h przy ładowarkach. Dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dos_badass: ale to nie jest pierydolenei, po prostu tak wygląda jazda wakacyjna z bąbelkami i psami, co chwilę postój, i wtedy można go planować tam gdzie są ładowarki

normalnie samochód spalinowy stoi i się studzi w ciągu tej przerwy, a elektryk się ładuje

co innego jazda z kumplem na mecz do Monachium, gdzie się leci 8h jednym strzałem i zasuwa po niemieckich autostradach 180-200
tutaj już wiadomo, że elektryk się do
@dos_badass: czyli elektryk nie jest do takiej jazdy jaką robisz,
ale kto z bąbelkiem i psami lata tak do Kato i Wawy 160 km/h? raczej mało kto nawet jak ma auto spalinowe

ale już na tydzień nad morze to jak najbardziej można pojechać, w połowie drogi przerwa, auto się ładuje, dojazd na miejsce, tam krótkie dystanse, auto pod prądem cały czas, z powrotem też przerwa na ładowanie auta i jedzenie

od
po mieście sam bym chętnie jeździł


@SpalaczBenzyny: no przecież nikt tego nie neguje, i sam bym latał czymś takim wkoło komina.
ale nie o tym tu mowa.
gość w tv piedrolił bzdury i nawet powieka mu nie mrugnęła.
a Hołkowi prawie nerwy puszczały, bo nerwowo zaczął się podśmiewywać z tego elektroświra naganiacza.
czyli elektryk nie jest do takiej jazdy jaką robisz,


@SpalaczBenzyny: ale jak to??? xD
przecież normalnie całą europę zjeździsz, i nawet się nie zmęczysz.
no i masz czas na czytanie książek, i oglądanie pięknych okoliczności przyrody. xD