Wpis z mikrobloga

Przed wejściem dostałem tego objawu, że słychać wyraźnie odgłosy jak ludzie mówią, trochę dochodzą jakby z dookoła mnie i kręci się głowa.
Poszło sprawnie z tą zmianą psychoterapeuty. Wcale się nie dziwił, jakby widział jak nasza relacja wygląda xD.
Nawet powiedział, że w razie co mnie przyjmie i życzył mi powodzenia, przez co się trochę się rozkleiłem.

Od razu podszedłem do rejestracji i dostałem kolejke do nowego. Problem w tym, że termin to wrzesień 2024 xD.

Przez to wszystko trochę mi się kręci w głowie, trochę się boję, że to over dla mnie.

Teraz ni wiem czy szukać może szybszego terminu gdzie indziej, czy może w międzyczasie miałbym dość pieniędzy na jakiegoś psychologa prywatnie ehh. Na nfz pewnie nie można dwóch na raz.

Tyle chyba? Dzięki za atencji i miłe słowa ogółem wszystkim.

#przegryw #psychoterapia #qewnakwadracie #nerwica #depresja
qew12 - Przed wejściem dostałem tego objawu, że słychać wyraźnie odgłosy jak ludzie m...

źródło: IMG_20230329_120949_1

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zblazowany_: No bo jest w sumie złe, OP już od miesięcy chodzi do różnych terapeutów i psychiatrów, bez efektów, a na tym portalu i tak za każdym razem go wysyłają po raz setny do kogoś, tak jakby teraz magicznie miało być inaczej.
  • Odpowiedz