Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija rok od tego spotkania. Dla mnie najlepszy mecz za CM711, ponieważ widziałem w Polakach drużynę od pierwszej minuty do ostatniej. Liderzy nie zawiedli (Szczęsny świetnie bronił, Glik z kontuzją czyścił, Lewandowski i Zieliński pracowali na całym boisku, nawet Krychowiak wywalczył karnego). Bardzo ucieszyło mnie to zwycięstwo, bo po krętych eliminacjach (zmiany selekcjonerów, Euro w międzyczasie, covid, zamieszanie z barażami, wojna na Ukrainie) nie wierzyłem za bardzo w awans. Szwedzi byli wtedy faworytami, a udało się zrewanżować w dobrym stylu za porażkę na Euro. Z przyjemnością wracam do tego meczu.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
smialson - Dzisiaj mija rok od tego spotkania. Dla mnie najlepszy mecz za CM711, poni...
  • 9
@smialson: A jakby Ci ktoś powiedział rok temu, że Polska wyjdzie z grupy na mundialu odpadnie z przyszłym finalistą, a mimo to selekcjoner poleci i każdy się będzie z tego cieszył, to byś uwierzył?xD Ponadto nowym selekcjonerem Polski zostanie typ co ma mistrzostwo Europy w CV, Lewy w Barcelonie, Ronaldo w Arabii Saudyjskiej, Arsenal faworytem do wygrania ligi, polski zespół dalej w europejskich pucharach mimo, że to już wiosna, przez rok
polski zespół dalej w europejskich pucharach mimo, że to już wiosna


@ekjrwhrkjew: polskie zespoły na wiosnę już miewaliśmy, ale #!$%@? kwiecień jest zaraz a my dalej gramy XD