Wpis z mikrobloga

Dana wiesz co? Jesteś bez serca… Twoja mama znowu dostała zarzuty przez Ciebie, nie przez Jace… ją zostawiłeś w domu i jej pomagasz, a Jacka wrzuciłeś do jakiejś meliny, żeby pokazać ludziom, że on jest gorszy, żeby stworzyć wizerunek „menela”, by wybielać panią Małgorzatę. Sam jestem osobą walczącą z nałogiem i wiem, że Jaca cierpi. Pokaż, że jesteś człowiekiem i pomóż Jacy dostać się na odwyk. Przez tyle lat był jednym z Twoich „aktorów”. Ile na nim pieniędzy zarobiłeś? Pokaż klasę i zachowaj się jak należy. #danielmagical #patostreamy
  • 20
@Rafatus69

ją zostawiłeś w domu i jej pomagasz, a Jacka wrzuciłeś do jakiejś meliny


To chyba oczywisty wybór w takim przypadku.

Przez tyle lat był jednym z Twoich „aktorów”.


No właśnie. I nikim więcej.

Ile na nim pieniędzy zarobiłeś?


A co to za różnica, jak i tak wszystko #!$%@??

Pokaż, że jesteś człowiekiem


Tylko wyglądem zewnętrznym. Niczym więcej.

Pokaż klasę


Co? Ale rykłem xD

zachowaj się jak należy


To się jeszcze nigdy
@Rafatus69 Dopiero zczaiłem Twój nick. Rafał, #!$%@?, miej trochę instynktu samozachowawczego: fajnie, że próbujesz się zmienić, ale zrozum, że niestety nie jesteś kimś, kto może i powinien stawiać się w roli mentora. Ty z pokorą powinieneś milczeć i nieustannie pracować nad sobą, bo jesteś na początku drogi o godność, a nie jej końcu. To jak się zaprezentowałeś przed widzami sprawia, że w zasadzie każdy, kto takiej patologii nie uprawiał (czyli prawie każdy)
  • 4
@kiszczak: ale kim Ty jesteś, żeby mi mówić co mogę, a czego nie mogę? Ja wiem co powinienem co nie, ty mogłeś mi mówić co mam robić jak byłem pod wpływem narkotyków i alkoholu byłem małpką srając do wiadra.

@exFASaczity Zaraz, zaraz z tego co pamietam to ona mnie również biła równo, a teraz najwiecej na tym forum krzyczą o tym ludzie, którzy wtedy za 3zl pisali donejty w stylu „zaj.eb
@Rafatus69

ale kim Ty jesteś, żeby mi mówić co mogę, a czego nie mogę? Ja wiem co powinienem co nie


Jestem tylko mirkiem, komentującym Twój wpis. Bo przypominam Ci, że piszesz na mikroblogu, a właśnie tak funkcjonuje mikroblog: piszesz coś, co tam chcesz, a inni użytkownicy komentują Twoją wypowiedź w sposób w jaki chcą. I nie mówię co możesz, czego nie możesz, ale właśnie co powinieneś, bo wstawiając ten post pokazujesz, że
@Rafatus69: dokładnie! Obłudnik wie co robi. Zauważ że Gocha na tik toku teraz zawsze trzeźwa, pomalowana, kulturka... tucznik chce przed rozprawą sądową pokazać że mama bez Jacka odżyła i to on był problemem. Do tego Jace smalec ma z bani, nie żywi go, nie pomaga mu, a jak się zapije u Mariusza to powie że z mamą tyle lat żył a jak zamieszkał bez mamy to się zapił na śmierć... Na