Wpis z mikrobloga

Ja bym chciał tylko przypomnieć że Konfederacja to partia neofaszystowska i głosowanie na nią jest zdradą ojczyzny.
Pochowanie ich pod progiem nie jest wystarczające, takie ugrupowania powinny być delegalizowane na podstawie art. 256 k.k.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz N.....k - Ja bym chciał tylko przypomnieć że Konfederacja to partia neofaszystowska i...
źródło: main-qimg-b73ad24eac3ff54fcc323b1f5698c0ec-lq
  • 115
@NoJakNieJakTak: Głosuje na Konfederacje. Nie przeczytałem nigdy, żadnego konkretnego argumentu przeciwko nim tylko wysrywy takie jak tutaj lewaków z oblężonej twierdzy. A nawet gdyby wasze insynuację były prawdą to wole zamordyzm obyczajowy niż zamordyzm gospodarczy jaki mi proponuje pis, po pod ramię z lewicą. Najwyżej mnie Braum batem pogoni do kościoła, ale przynajmniej nie będę miał kolejnej paczki super niskich podaktów.
@Dymass: a to akurat bez znaczenia ponieważ Konfederacja jest podręcznikowym przykładem partii neofaszystowskiej, można powołać się np. na takie źródła jak Pillars of Fascist Jasona Stanleya czy też What fascism od crex Center for Research on Extremism i Anchoring the Fascist Revolution z University of Groningen

Zdjęcie dodane do wpisu jest tylko i wyłącznie podglądowe.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DoubleM @NoJakNieJakTak chłopie xd Ty bredzisz już xd

Ostatnio rozmawialiśmy w gronie znajomych: 3 ludzi z IT, jedna od napędów elektrycznych, jedna od prowadzenia marki. Przyznaliśmy rację - z lewakami nie ma rozmowy. Po prostu z takimi nie pogadasz. Z ludźmi od biznesu - potoczysz debatę, z ludźmi od rynków walutowych się posprzeczasz na temat odpowiedniej wysokości podatków, na temat praw na rynku finansowym, z ludźmi od IT porozmawiasz logicznie ale z