Wpis z mikrobloga

Cześć, przychodzę do was po raz drugi, z takim samym #rozdajo jakie robiłam w lutym. Wtedy zainteresowanych było wiele osób, kilku Mirków zdecydowało się na płatna współprace gdy nie udało im się wygrać i z uśmiechem przyznaje, że ci którzy podjęli dietę robią świetne postępy, a dla mnie praca z Polakami jest dla mnie fajną odmianą.

Wiec tak, przedmiotem rozdajo jest miesięczna współpraca z dietetykiem.


W tą współprace wchodzi dokładny wywiad, 7dniowy jadłospis do powtarzania przez miesiąc, cotygodniowe raporty i możliwości zmiany w diecie zależnie od waszych preferencji (np. jedna osoba stwierdziła, że awokado jest jednak nie dla niej więc bez problemu pozbyliśmy się tego składnika). Do tego jestem dostepna każdego dnia w razie pytań lub potrzeby wsparcia przy braku motywacji.
Rzeczona współpraca rozpocznie się 1 kwietnia. Poza tym jeśli ktoś jest zainteresowany, jak na razie mam jeszcze miejsce dla 2 osób na przyszły miesiac poza rozdajo.

Wyniki będą we wtorek wieczoram, powodzenia.

Link do poprzedniego wpisu, była tam ciekawa dyskusja, można poczytać;)
https://wykop.pl/wpis/70325009/drogie-mieli-i-mirabelki-przychodze-do-was-z-propo

#dieta #jedzzwykopem #mikrokoksy #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 42
@essos: Waże przed obróbką, jak posiłek ma byc na wiecej razy albo ktos jeszcze ze mną bedzie to jadł, dziele sobie na porcje fizycznie i w apce
Tak, waże wszystko co jem, myslisz ze jak od pani dietetyczki bys dostał rozpiske to nie musiałbys wazyc? Roznica jest taka ze dostaniesz gotową rozpiske, a ja wymyslam co bede jadł, ostatnio mam faze na wrapy i jem tylko wrapy 3-4 razy dziennie (