Wpis z mikrobloga

168 362,32 - 23,02 = 168 339,30

Cóż, nie każdy weekend musi być udany. Wczoraj obudziłem się z zaropiałymi oczami, nosem zapchanym po czubek głowy, bólem głowy i z drapiącym gardłem. Zanim jakoś się poskładałem do kupy to stwierdziłem, że trzeba sobie odpuścić. Pseudoefedrynkaa w cirrusie pomogła zwalczyć nos, a floxal w kroplach nieco złagodził ból oczu i jakoś pod wieczór byłem w miarę zdatny do użytku... no ale koncert, potem knajpa i tak wróciliśmy do domu o północy starego czasu xD

Dziś rano - prawie powtórka. Nie dość, że zaspałem, to nos zatkany a gardło bolało, takoż i łeb. Jakoś sobie poradziłem stwierdzając, że dość faszerowania się - coś tam połaziłem po domu, pobawiłem się z młodym, wypiłem kawę z żonką... i postanowiłem że nie ma takiego, weekend bez biegania bo główka boli? Wybrałem się na kontrolną dyszkę, ale potem pomyślałem że może by 15 strzelić. No i tak jakoś się rozciągnęło, a weekend z kategorii "tragedia" awansował do "słabawy ale od biedy ujdzie". Muszę się postarać przez pozostałe 5 dni żeby ten marzec nie wypadł jakoś tragicznie.

Miłej niedzieli! (ʘʘ)

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
enron - 168 362,32 - 23,02 = 168 339,30

Cóż, nie każdy weekend musi być udany. Wczor...

źródło: 64706401-3DF7-487D-9F93-DC30E0441407

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@ItowerYOUUU: a jeśli masz na myśli ENRON Modbus Protocol... to i tak geneza jest ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

II. Background
Totalflow has been asked to implement Modbus ASCII communications for transferring data between TOTALFLOW FCUs and Enron's host computer system. Modbus commands and function codes are described in section 4.11 of the document entitled "Electronic Flow Measurement RTU Technical Specification," published by Enron Corporation.
  • Odpowiedz