Wpis z mikrobloga

Jak byłam hehe panienką to myślałam że dzieci to takie pfff, nic wielkiego, czego się podniecasz. Masz bombelka, dzieciora, kaszojada - zwał jak zwał, no i co z tego, na mózg Ci się rzuciło, pieluszkowe zapalenie.
A teraz podziwiam jak córka lvl 2 (za chwile wbije 3) liczy na paluszkach. Odwija je z piąstki powoli i mówi głośno "jeden, dwa, tsy, ctely, pięć, seść". Dawno się tak nie wzruszyłam. Jeju, to to jest moje, ze mnie wyszło. Perspektywa się zmienia. Tak samo mój mąż twardy chłop twardego zawodu i twardego charakteru ma oczy we łzach bo dziecko mówi mu: "Tatusiu, a wiesz że cekałam na Ciebie? Kocham Ciebie". Dzieci to jest to, to są te detale, to jest ta sól życia.
#dzieci #feels
  • 43
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: hobby czy spotkania ze znajomymi się nudzą? Gówno prawda.
Może jak mieszkasz na jakimś #!$%@? gdzie hobby to karmienie kur czy umycie samochodu w sobote.
Ludzie, którzy mają dzieci też chodzą na siłownie, jeżdżą na rowerze, grają w gry komputerowe czy oglądają seriale. I często robiliby to częściej gdyby nie dzieci.

I nie, nie piszę tego jako "przeciwnik dzieci" (nawet nie wiem jak to sformułować). Wiem, że dzieci i rodzina
@KeepCalm bogaty biednego nie zrozumie i na odwrot. Robie wszystko to co przed posiadaniem dzieci, bycie ojcem to next level rozwoj duchowy, osobisty. Bycie na etapie Piotrusia pana nudzi sie sorki, to tak jakbys sie w pracy zatrzymal na jednym stanowisku bez awansu. Po 30 zmienia sie duzo i chcesz wiecej od zycia niz jazda na rowerze i kawa ze znajomymi
@choochoomotherfucker wyzej sie bardziej rozpisalem nie chce mi sie znowu, odpowiedzialnosc niektorych przytlacza i tyle. Pewien rurkowiec kiedys powiedzial, ze mu wystarczy pelen brzuch do egzystencji i spoko, Twoj wybor. Ja mam marzenia i cele które zdobywam. Rowerek i kawke ze znajomymi dalej lubie ale widac nie wiesz co to metafora, dzieci mi nie przeszkadzaja do spotykania sie. Na wykopku u nastolatkow taki trend, ze jak masz dziecko to jestes madka i