Wpis z mikrobloga

@poczucie_przemijajacej_srody: Przede wszystkim to białe bułki, więc już każda ich ilość to będzie (dla mnie) dużo, gdzie ja np. jestem na diecie w której zmniejszyłem do minimum ilość białego pieczywa.
Ale nie o tym.. mówisz, że 3 bułki to nie dużo? Miałem znajomego, który również mówił że on mało je. Oczywiście nigdy mi nie powiedział naprawdę całego jadłospisu bo i sam nie pytałem o to, ale jeśli według niego mało to
@qew12: 2x bułka kajzerka ( każda po ok 300 kcal) + 1 duża kromka chleba razowego (ok 150kcal) + ok 150g twarogu (ok. 200kcal) razem daje ok 950kcal, dodaj sobie tam jakiegoś cukru, może jakiś dodatek i masz 1k kcal w samym śniadanku, sporo
@bary94pl: kwestia perspektywy. Ja jem 2 posiłki dziennie, bo więcej nie potrzebuje i wolę się #!$%@?ć raz a porządnie. Wtedy 3 bułki to wcale nie jest dużo. Do tego na zdjęciu są jakieś dmuchawce o niskiej gramaturze, śladowe ilości masła o ile w ogóle tam ono jest i chyba twaróg? Dobre źródło białka. Również jeśli chudy to niskokaloryczny. Na zdjęciu może nawet nie być tysiąca kalorii. Obiad jem 1,5k co mi