Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mówisz o sobie? Ci ludzie jawnie popierają spalanie węgla, czy sobie to uroiłeś w swoim wysrywie?


@rolnik_wykopowy: A jaka jest alternatywa dla wegla? Bo jesli mi powiesz, ze zielona energia, to odsylam do szkoly.

Wykopek się zesrał, bo ktoś inny chce mieć spokój i brak widoku na betonowy kloc xD


Tak, bo inni ludzie nie maja problemow jak np autostrada wybudowana pod domem. Ja #!$%@?. Ludzie mieszkajacy obok takiej elektrowni przynajmniej
Byłbym ostrożny z tym atomem biorąc pod uwagę ostatnie rządowe inwestycje i ich mentalność, zobaczcie chociażby te CPK albo dwie wyburzone wieże, albo przekop albo wszystko czego się polska władza dotknęła od początku prl-u.
Pomysł z atomem może wypalić tylko wtedy gdy zrobi to w 100% prywatna spółka zagraniczna za prywatne pieniądze, tam nie może być nawet złotówki z polskich podatków.
tam nie może być nawet złotówki z polskich podatków


@MatiHanys: jak tak to nic z tego nie będzie bo jak tu przytulić poważną kasę gdy to nie idzie z budżetowego worka.. patrz na "efekty pracy" PGE EJ1, kilkaset milionów zł już przewalili na istnienie spółki skarbu państwa
@Patol0g
To jest trochę tak że jest grupa ludzi, nie wiem skąd oni się biorą i kto im płaci, ale organizują takie protesty a ludzie to podłapują. Jest przykład obwodnicy Myślenic gdzie jeszcze nie do końca było wiadomo jakie bedą w ogole propozycje tej obwodnicy a już powstała strona internetowa i billboardy z protestami…. Szefowa tego ‚protestu’ to pani której cała kariera zawodowa to szefowanie i prezesowanie w róznych dziwnych ‚firmach’