Wpis z mikrobloga

Heh wie Pan lubie dużo jeździć na rowerze i z dumą mowi ze w zeszłym roku zrobił 4k km xdddddddddd hahhhahhaha


@mati1990: a ty na to hehahahahahaha a my tu tylko o pracy umiemy rozmawiac areczku targety praca to jest cale nasze zycie nie ma czasu na jakies rowery ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mati1990: nie każdy jest leszczem i jeździ kolarka. W życiu bys pewnie temu gościowi nie dorównał jeśli śmiga po ciężkim terenie jak góry, lasy. Polecam, to jest prawdziwy sport a nie golenie włosów żeby jechać 0,0001 m/s szybciej. Swoją drogą gość zrobił więcej niż ja motocyklem przez 2 lata. To się zastanawiam czy wam życia nie szkoda na tyle jeżdżenia
@mati1990 wiem że to bait, no ale i tak odpowiem :⁠-⁠D od kilku lat dojeżdżam codziennie do roboty rowerem (ale tak serio codziennie, niezależnie od pogody, o każdej porze roku), oprócz tego gdziekolwiek w mieście mam jechać to jadę rowerem (zakupy, weekendowe przejażdżki, itd), i jeszcze nigdy nie przekroczyłem 4000 km w rok. A uważam że dużo jeżdżę, no bo przecież cały czas wszędzie tylko jeżdżę rowerem (autem robię mniej km rocznie
Gosc dzis na rozmowie kwalifikacyjnej:

Heh wie Pan lubie dużo jeździć na rowerze i z dumą mowi ze w zeszłym roku zrobił 4k km xdddddddddd hahhhahhaha


@mati1990: Wiem, że to trol ale przez rok wychodzi ponad 10 km dziennie - jak dla mnie nieźle, niektórzy tyle rocznie samochodem nie zrobią.