Wpis z mikrobloga

bardzo śmieszne hehehehe. Wbrew temu co Ci się wydaję, to dość sporo przyjmując że np jeździ co drugi dzień 20km, kręcąc godzinkę. Daje Ci to +/- 200 godzin/8dni ciągłej jazdy. Tak, 4000km dla randomowego użytkownika roweru, to sporo.


@Desmosedici: Ja mialem jeden naprawde intensywny rok (jak na mnie) i zrobilem 5500km. Wiec te 4 tysie to nie jest jakos malo. Ale oczywiscie na moje mozliwosci, rowerem miejskim, a nie zadna
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: ja to dobrze wiem i rower jaki by nie był, to zawsze kończy się kompromisami w poszukiwaniu wolnego czasu. Jeżdżę 10kkm +/- i wiąże się to z tym, że w sezonie ograniczam co mogę do minimum kosztem roweru.
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: ja akurat na rowerze jeżdżę raz na 3 miesiące, za to na siłownię chodzę 5x w tygodniu i też słyszę, że niby marnuję życie.

Najczęściej mówią mi to ulane spocone Mariuszki z brzuchem i 20kg nadwagą, którzy są mocno pod pantoflem równie grubej żonki, a ich wspólne spędzanie czasu to często mecz + tłusty kotlet + piwo, tzw "życie" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz