Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow

Choupy nigdy nie z a k o c h u j c i e się... ja raz kiedyś się zakochałem, zaufałem jakiejś niby-szarej myszce. Oddałem całe swoje serce, a ona wykorzystała i upokorzyła chuopa. Dawała nadzieję, a w tym samym czasie kręciła z Czadem. Chuop przez pół roku był mamiony przez #polka , aż w końcu bezduszna bestia zostawiła chuopa bez słowa i poszła do Czada. Smutna historia, ku przestrodze. Od tamtego momentu chuop już nie zaufał i nie zaufa żadnej kobiecie. Pamiętajcie... w każdej kobiecie, curry dwie trzecie.

Ehhh jeszcze żeby w jakiś ludzki sposób potraktowała chuopa i chociaż wprost napisała, że idzie do tamtego. To nie, zostawiła chuopa bez słowa jak psa... co ja mówię jak psa. Jak śmiecia. Do tej pory chuop ma zranione serce ehhhhhh bezduszne polki.
KRZYSZTOFDZONGUN - #przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow

Choupy nigdy nie...

źródło: i-give-you-my-heart-ian-king

Pobierz
  • 15
Ehhh jeszcze żeby w jakiś ludzki sposób potraktowała chuopa i chociaż wprost napisała, że idzie do tamtego. To nie, zostawiła chuopa bez słowa jak psa... co ja mówię jak psa. Jak śmiecia.

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: czemu to brzmi tak znajomo... Ja wziąłem szarą myszkę z wykopu i po 6.5 latach poszła do innego wykopka (zawsze z nimi kręciła, a ja ją znam aż za dobrze). Nie chciała nigdy rozwiązywać problemów, tylko zawsze przed