Wpis z mikrobloga

75 469 + 86 = 75 555

Plan na wypad był następujący: pokonać jak najwięcej kilometrów lasami i drogami nieutwardzonymi.

Realizacja planu zaczęła się od wjechania w środek pola, gdzie nagle skończyła się droga (heat map na Garminie był fioletowy, więc moje zaufanie do tej funkcji drastycznie spadło po wczorajszej trasie). Następnie około 20 kilometrów od domu zauważyłem, że przednia opona robi się coraz bardziej miękka.

Naiwnie liczyłem na to, że dopompowanie jej pomoże mi przejechać całą drogę. Ostatecznie chwilę później wymieniałem dętkę - chciałem aby była to ostateczność, ponieważ zawsze mam problemy ze zdjęciem i założeniem Nobby Nica (plus przed wyjazdem zgubiłem gdzieś jedną łyżkę do opon () ). Po serwisie i krótkiej rozmowie z mieszkańcami okolicznej wioski trafiłem na zbiorowisko starych, niszczejących samochodów co robiło wrażenie. Szczególnie Robur i (chyba, bo nie mam pewności) Audi 80 B1 (fotki wrzucę niżej). Następnie ogień do Leszna (btw. infrastruktura rowerowa w tym mieście jest bardzo fajna, co mnie zawsze zaskakuje) i okolicznych lasów.

Potem przeprawa lasem, trochę lokalnych podtopień przez co trzeba było kombinować z przejazdem, ale koniec końców była to jedna z ciekawszych tras, które zrobiłem w Wielkopolsce.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
rdq_ - 75 469 + 86 = 75 555

Plan na wypad był następujący: pokonać jak najwięcej kil...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 10