Wpis z mikrobloga

A tak krzyczą, że to TVP sieje propagande i inne głupoty
() no tak bądź chory, nie bierz L4, do którego masz prawo, bo zniszczysz morale pracownicze, zdezorganizujesz miejsce pracy, a firme zmusisz do zatrudnienia nowych osób () kołchoz lubi to, a potem zakatarzony i czerwony z przegrzania kowalski nie bierze chorobowego jak się naogląda takich pierdół TVNowskich () i tu się z pisem zgodze, że chcueki #!$%@?ć to gówno z naszego kraju, może by powstała krajowa, inna stacja lepsza od TVNu, polsat też juz zlecial na swój glupi ryj i teraz ciągle publikuje newsy ze świata zamiast pokazać głównie wydarzenia ze swojego kraju, co mnie obchodzi co się dzieje u murzynów () no ale tak hurr durr to TVP sieje glupoty chlip chlip

#bekazpodludzi ##!$%@? #gownowpis #niewiemjaktootagowac #bekaztvn
Pobierz
źródło: 20230317_065401
  • 140
@fajny_kapelusz: Zatem daj ten kontekst, jeśli tak twierdzisz, że wyrwane z kontekstu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Usuwam tylko tam, gdzie mnie ktoś atakuje zamiast kulturalnie wyrazić swoje myśli

Peło, to zło masz racje. PiS jest neutralne, tylko jest ofiarą propagandy pełowskiej. TVN jest śmietnikiem, bo kłamie i w sumie może, bo to nie jest polska stacja jak TVP czy polsat
@userrrr: nikogo nie wyzywam, skończ wreszcie kłamać, skoro uznajesz rosyjskie media za "nasze" to ewidentnie jesteś kacapem i jeszcze mi próbujesz to przypisać, a ja się wami brzydzę
@Deska_o0: Ty masz naprawdę urojenia gościu, że zinterpretowałeś moje słowa w taki sposób i super, że manipulujesz bulwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O reżimie, to Ty gadałeś na TVP, a z rosyjskimi mediami, to z dupy nagle wyjechałaś usuń konto człowieku i leć do psychiatry, bo coś ewidentnie masz z saganem nie tak
O reżimie, to Ty gadałeś na TVP,


@userrrr: skończ kłamać albo podziel się źródłem, użyłem określenia reżimówka tylko w stosunku do rosyjskich mediów które teraz przedstawiasz jako "nasze" i których od wtedy bronisz własną wątła piersią xD