Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@77023 sztuczne podniesienie minimalnej, podatki, rozdawnictwo, obnizenie stopy referencyjnej NBP, dodruk covidowy, zniesienie VAT przy jednoczesnym zwiększeniu marży na paliwo, zwiększenie taryfy na prąd wiec pis jest odpowiedzialny za ten burdel jak nikt. symetryzm nie działa
@printf: a u mnie wyglada tak:D
firma 10 osób, branża okołobudowlana, polska b, od 2020 roku prąd poszedł 3x do góry, gaz 2x, najniższa dla sezonowców pewnie z 500zl, ZUS w górę. M. in. dzięki wspaniałej walce pisu z ue inwestycje (i zarazem przetargi) spadły o dobre 50%, a co za tym idzie kwoty wygrywające przetargi spadły o jakieś 30%. Szef mówi, że dałby nam podwyżki, ale za #!$%@? nie ma
do tego chrupki Przysnacki już są za 5,80 (,) przecież kiedyś za tyle mogłem kupić największą pakę Laysów


@Szumrzeczny: to akurat zauważyłem że te tanie chipsy, który kiedyś kosztowały 1/3 tego co laysy poszły do góry. Laysy też ofc, ale teraz różnica między nimi to jakieś 20%, a nie 200% jak kiedyś.
kto głosował równo z pisem za rozdawnictwem oraz tworzy presje kampanijną na dalsze rozdawnictwo? Opozycja i pis to jeden czort


@77023: raczej debile musza zgłosowac a nie jeden czort mozna obiecać ale tak #!$%@?ć warunki ze nikt nie skorzysta a tempa masa która nie rozumie ekonomii i myśli ze dostają za darmo zagłosuje na tym to polega