Wpis z mikrobloga

Kiedyś gardziłem pracą prostytutek, ale dzisiaj zmieniłem troszkę perspektywę, gdyby nie te panie to frustracja seksualna mężczyzn w społeczeństwie by stale rosła, chłopy chodziły by po ulicach nabuzowani testosteronem i szukali by przygód. Wzrósł by na pewno procent przestępstw i przemocowych zachowań. Mężczyźni stawali by się o wiele mniej produktywni. Generalnie całe społeczeństwo by na tym traciło. A tak to taki chłop sobie podupczy, rozładuję się i może się skupić mniej lub bardziej na czymś konstruktywnym. Nie ukrywam że moja zmiana zdania na ten temat może być podyktowana tym, że niedługo sam będę potencjalnym klientem takiej pani xD #przegryw #divy #divyzwykopem #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
@Sadomason: xD przygotuj się na rozczarowanie to są maszyny do robienia kasy a ty jesteś na końcu o czym ta diva myśli, szybko się spuść i nara takie jest nastawienie. Ot zwalenie konia drugą osobą za 200-300 zł za 10 min (+ prysznic). Divy są powodem wielu frustracji wynikającej z oczekiwaniami (fotkami w necie ) a rzeczywistością no ale najważniejsze WSZYSTKO w gumie jak masz rany na palcach obgryzasz paznokcie nie
  • Odpowiedz
@Sadomason: kiedyś nabuzowanie testosteronem to był standard tylko dzisiejsi faceci przyzwyczaili się do bycia rozleniwionymi coomerami i abstynentów seksualnych uważają za świrów
  • Odpowiedz