Wpis z mikrobloga

Hej, jestem tutaj jakieś 14 lat? W każdym razie dość długo ;-) Proszę Was i każdego z osobna o pomoc. Opisywałam nieraz z czym się zmagam, a zmagam się z wredną chorobą, przez którą na nerwach tworzą się nowotwory. Mój organizm produkuje za dużo komórek i ten nadmiar jest formuje się w guzy.
Nieraz walczyłam już o swoje życie, ale wtedy nie prosiłam o pomoc, nie było takiej potrzeby. Chodziłam na rehabilitację na nfz i prywatnie i było ok. Przeszłam kilka ciężkich operacji, miałam guza mózgu, kilkanaście guzów w kręgosłupie. Rok temu przeszłam operację, kolejną, odcinka lędźwiowego i lekarze uszkodzili mi rdzeń, ale żaden nie powiedział tego na głos. Dowiedziałam się dopiero tutaj w hospicjum, gdzie jestem od ponad roku ;-(
Nie miałam możliwości, aby w takim stanie mogła być w domu. Obudziłam się po operacji z niedowładem od pasa w dół, na szczęście zaczęłam ruszać nogami, ale chodzić w dalszym ciągu nie mogę. Potrzebuję kasy żeby przejeść rehabilitację w ośrodku który ma nowoczesny sprzęt. Niestety turnus trwa 14 dni, koszt od 7-10 tys zł. W moim przypadku potrzeba więcej czasu. Cały czas jestem na silnych lekach przeciwbólowych. Bardzo tęskne za domem i za normalnym życiem.
Proszę pomóżcie mi, bez pomocy nie będę miała szansy na powrót do zdrowia.

https://zrzutka.pl/uyd7px

#wykopefekt #medycyna #pomoc #zdrowie #szpital #fizjoterapia #rehabilitacja
  • 2
  • Odpowiedz