Wpis z mikrobloga

https://weszlo.com/2023/03/14/bartosz-grzelak-odmowil-gornikowi-zabrze Nie wiem i nie chcę znać wartości tego całego Grzelaka, ale Stanowski znowu ma jakiego koleżkę, może kuzyna i postanowił zrobić mu piękny artykuł o tym, że Ferguson i Wegner nie mieli na początku XXI wieku takiego warsztatu jak on i jakby dać mu Arkę Gdynia to po roku awans, po 2 latach MP i wygranie eliminacji LM, a tam…Koniec bajkopisarstwa. Stanowski już podsunął Kuleszy pomysł z polskim trenerem i nagle okazało się, że wolny jest niejaki Czesław, co wódeczkę chłodną lubi wypić, i z Krzyśkiem, z Matim też, a nawet Desperadoska od biedy z Polem ,,wysiorbie”. Kolega wszystkich kolegów. Ideał. To samo było z promocją Szamotulskiego co po 30-tce nie miał klubu, ale on i obrotny Krzyś, zawsze jakiś na pół roku znaleźli, na Słowacji to nawet grał w meczu co dostał 8 bramek i było 0:8. Jednak pieniądze nie śmierdzą, a Krzysiek dobrze kombinował, aby Szamo jeszcze coś tam pograł.
Niby w pomocy kolegom nie ma nic złego. Każdy jakiego ma. Czasem się pada pożyczy do PS, a czasem nawet ,,pożyczy siostrę” na wesele w stylu Kaśka idź, bo Mirek nie ma z kim, a to taki dobry chłop, ale są granice. On udaję dziennikarza. Tak jak jego kolega Najman fajtera. Grzelak pewnie jakby takim kocurem był to on trenowałby team Piątka w meczu z AC MILAN, a nie znany i lubiany siwy bajerant;) Nawet trener Pogoni miał epizod w chorwackim Dinamie. Dobre kluby jak widzą, że ktoś ma wartość, to go biorą. Nie patrzą na paszport. Tak było w Afryce z Kasperczakiem. Kadry wszystkie go chciały, bo wiedziały, że dużo daje. Tutaj ten Grzelak to niby zagadka, ale wygląda na ,,Sasala+”, czy ,,Ulatowskiego+”, co polską piłkę mieli zbawiać, a może poprzeczka trochę wyżej i to taki ,,Ojrzyński+”, co nawet ukochane Kielce go zwolniły. Stąd niech ten Stanowski zbankrutuję z tym całym Weszło, a z braku laku niech walczy w jakimś MMA z Najmanem i dostanie wreszcie w pędzel;)
#pilkanozna
#ekstraklasa
#stanowski
  • 11
@sierpien22: Wiadomo Stanowski przez koleżków stworzył portal, kanał na YT, nawet klub piłkarski, jego gębę można na kuflu w Biedrze itd. Tylko dlaczego tyle czasu atakuję się różnych, od Kraśki po Dankę Holeckę, śmieje się z Maradony i Messiego z ust Szpakowskiego, bije gadkami Kurzajewskiego za romans itd., a Stanowski niczym jakiś Batman z każdej potyczki wychodzi nie draśnięty. Tego totalnie nie czaję. Jakiś ojciec w PRL-u w bezpiece robił, czy
Nie nie, to jest dziecko nowych czasów. Całe weszło to heheszki - felietony a nie dziennikarstwo. I jak widać to się opłaca, skoro pozostali właściciele Kanału Sportowego przekazali mu de facto władzę. Sportu jak na lekarstwo - ale pewnie kaska z reklam płynie.
@Sylwiusz89: Ale sam sobie chyba to wszystko kolego dośpiewałeś.

Gość prowadził przez 2 lata duży szwedzki klub, zdobył wicemistrzostwo Szwecji zdaje się. Nie jest to może liga wiele lepsza od naszej, ale nie jest i gorsza. Nie dziwię się, że nie ma ochoty się bawić w strażaka w drużynach walczących o utrzymanie (Lechia i Górnik obecnie).

Nie nie, to jest dziecko nowych czasów. Całe weszło to heheszki - felietony a nie
@rooger:
Cyklu nie śledziłem. A zwróciłeś uwagę, że jak dochrapał się pozycji w Kanale Sportowym to pozwalniał wielu z Weszło? Ostatnio nawet Rokuszewskiego tam już nie ma. Kolega wyżej wspomniał o KTS Weszło - gość ma łeb do kręcenia interesów, dziennikarstwo to nie jego zainteresowanie.
A zwróciłeś uwagę, że jak dochrapał się pozycji w Kanale Sportowym to pozwalniał wielu z Weszło? Ostatnio nawet Rokuszewskiego tam już nie ma.


@sierpien22: Ale Roki to akurat myślę, że odszedł sam i raczej Stano nie miał żadnych argumentów, żeby go utrzymać.
@rooger: Tetrycy też odeszli sami. Pamiętam, jak się najpierw tłumaczyli, ze ilość zajęć nie pozwalałą na realizowanie innych działek. A teraz na goal.pl tłuka taśmowo :)
Za to wcześniej sekcje radiową chyba zlikwidował. Zobacz ile się dzieje na weszło a ile jest go na KS - po prostu przekierował pieniądze w inny projekt. No to ja se nie dziwię Rokiemu o przejście ze zdychającego weszło do C+.
Za to wcześniej sekcje radiową chyba zlikwidował. Zobacz ile się dzieje na weszło a ile jest go na KS - po prostu przekierował pieniądze w inny projekt. No to ja se nie dziwię Rokiemu o przejście ze zdychającego weszło do C+.


@sierpien22: Myślę, że musiałby naprawdę grubą kasę zaoferować Rokiemu, żeby odrzucił ofertę C+. Tak przebić ich przynajmniej dwukrotnie albo i trzykrotnie. Nierealne.
@sierpien22: Wejdź w jego buty, naczelnym już był, przeszedł całą ścieżkę na weszło i sięgnął sufitu. Przejście do C+ to dla niego możliwość rozwoju, pewnie zawsze o tym marzył, żeby komentować Ekstraklasę, a w dodatku pewnie jest szansa na jakieś inne rozgrywki (bo zakładam, że jednak o jakieś prawa C+ będzie jeszcze walczyć). Ja bym się nie wahał ani chwili, nawet jakby szef sypnął kasą.
Ale przecież ja nie neguję wyborów tego konkretnego człowieka. Wątek jest o Stanie, a on jak na moje oko nigdy DZIENNIKARZEM Z POWOŁANIA nie był. On robi biznesy i tyle.