Wpis z mikrobloga

Że też musiałem przechodzić koło szkoły....
Widziałem ładnych, wysokich, zgrabnych i beztroskich ludzi.
A jak od początku byłem niski, spocony, nieogarnięty, ze spadającymi spodniami.
To powinno się już dawno zakończyć.. Od początku było widać jak to będzie wyglądać, tylko nie zdawałem sobie z tego sprawy.
Naprawdę dobrze na mnie działają te spacery ()
Rzygam tym życiem.
#przegryw #depresja #neet
qew12 - Że też musiałem przechodzić koło szkoły....
Widziałem ładnych, wysokich, zgra...

źródło: de7

Pobierz
  • 24
@qew12: cze. Bo trzeba najpierw ogarnąć swój umysł, sposób myślenia, swoje ograniczenia i blokady, jeśli sam z sobą to przepracujesz, to będzie tym lepiej, im więcej rzeczy zrozumiesz i zmienisz w swoim myśleniu. Będzie dobrze, masz szansę, bo jesteś inteligentny, nie popadles w żadne nałogi, a można trochę sobie copowac, że będziesz miał lepsze ciuchy, lepsza sylwetkę to i szansa na pojawienie się kogoś w Twoim życiu wzrośnie.
@qew12: A czemu niby ma Ci grozić? Masz super starszych a do pięćdziesiątki ogarniesz się na tyle, że spokojnie znajdziesz robotę nawet mimo swojej gigantycznej fobii społecznej. Jeśli nie jesteś alkoholikiem, czy narkomanem to bezdomność serio Ci nie grozi.
@qew12: Po pierwsze odetnij się od tego co kiedyś było, może zainteresujesz się medytacja? Mi bardzo pomogła w nauce zatrzymania myślenia i blokady tych wszystkich męczących wewnętrznych obrazów i wspominek, które tak bardzo nie dawały mi żyć. Spróbuj położyć się na łóżku, zamknąć oczy i myslec wyłącznie o czerni przed oczami, za każdym razem kiedy twój mózg będzie starał się wcisnąć Ci jakaś myśl, odrzucaj ja i skupiaj się na tej
@nienotyletonie: niby nie, ale ignorowanie można w pewnym sensie nazwać odrzucaniem? jak kogoś ignorujesz to tak jakbyś go odrzucał, a o to w medytacji chodzi, o pozwolenie aby myśli płynęły bez "chwytania" ich.
przynajmniej w tej medytacji co ja znam bo wiem że są też inne
@nienotyletonie: Możliwe, że nie jest, nie zagłębiałem się w filozofię buddyjska, dla mnie medytacja jest takim wyciszeniem i blokowaniem myśli, a raczej nie dawaniu im się pochłonąć, nie rozkminianiu różnych sytuacji, tylko właśnie w przypadku gonitwy musli powrócenie do punktu wyjścia i skupienie się wyłącznie na czerni, albo jakimś wyimaginowanym punkcie w głowie. Po dłuższym czasie takiej medytacji odrealniam się, trace kontakt z własnym ciałem i tkwię w takim nieokreślonym punkcie
@qew12: ja rozumiem fobie i tak dalej.

ale aby podciągnąć spodnie i się ogarnąć w domu (wygląd) to niepotrzeba ani sylwetki ani społecznych zdolności.

I pro tip: umyj się przed wyjściem
@qew12: Sam chodziłem do szkoły jeszcze nie aż tak dawno, bo do średniej te kilka lat temu, ale z roku na rok współczesna, polska młodzież jest ubrana w coraz droższe, markowe ciuchy, to mi się najbardziej rzuca w oczy. No i to jak dużo dziewczyn ma teraz kolorowe włosy i ubierają się w sposób dość moim zdaniem osobliwy :v