Wpis z mikrobloga

ehh chyba mnie w robocie w balona zrobili...obiecywali stanowisko, po pol roku powiedzieli ze trzeba czekac kolejne pol roku bo nie sa pewni czy mi sie nalezy....jako ze moja firma laczy sie z druga, pokazali na slajdach nowa struktruje....i nie ma w niej mojego nowego stanowiska...pytalem sie managerki, i sama nic nie wie i rece rozklada...;/ co gorsza moje obecne stanowisko nie zmienia sie nic, wiec nawet nie ma szans na zwolnienie z odprawa...Nie mam juz kompletnie motywacji do roboty w tej firmie. Niby maja sie dowiedziec co z tym stanowiskiem,, ale watpie ze cokolwiek z tego bedzie bo juz po prostu nie mam sily starac sie....jak potwierdza, ze nie bedzie awansu to ide pytac sie o podwyzke...ale tez zastanawiam sie czy nie isc na #neet na deprsje ( bo tylko tego przysporzyla mi ta praca). Jeszcze sie wkopalem w jakas konferencje na wt i srode, na co zupelnie nie mam ochoty :( juz rzygam tymi ludzmi.
Ale wiecie co mnie najbardziej wkurza i powoduje ze nie cierpie tej firmy i wszystkiego co jest z nia zwiazane? otoz jestem najgorzej platna osoba w teamie( mimo ze jestem jedna z osob ktora ma najwieksza wiedze), awans na inne stanowisko mial to zmienic, ale na to sie nie zanosi... #zalesie #korposwiat #pracbaza #przegryw #smutnazaba
B.....o - ehh chyba mnie w robocie w balona zrobili...obiecywali stanowisko, po pol r...

źródło: Capture

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e awansu to ide pytac sie o podwyzke...ale tez zastanawiam sie czy nie isc na #neet na deprsje ( bo tylko tego przysporzyla mi ta praca). Jeszcze sie wkopalem w jakas konferencje na wt i srode, na co zupelnie nie mam ochoty :( juz rzygam tymi ludzmi.


@Big_Fomo: a co to za praca?
  • Odpowiedz
@SolarisYob: no pewnie masz racje, ale juz "nic nie trace pytajac". Jedyna opcja ktora mi pozostaje to rzucenie papierkiem i liczenie ze beda chcieli mnie zatrzymac z podwyzka. Niestety mam 3 mcy okres wypowiedzenia
@Klawiatur nie chce zdradzac, bo swiat jest maly :>
  • Odpowiedz