Wpis z mikrobloga

Przedstawiam wam podsumowanie z dwóch tygodni jeżdżenia jako kurier Glovo. Wszystko macie rozpisane w arkuszu, który specjalnie stworzyłem:
KLIK--> GLOVO PODSUMOWANIE ZAROBKÓW

Kilka wniosków i odpowiedzi na częste pytania:
-Na 14 możliwych dni, pracowałem 10, w tym jednego dnia tylko godzinę
-Łącznie zarobiłem 2776 zł, plus napiwki poza aplikacją, które macie w arkuszu
-Jest to kwota brutto, z której odliczą mi jeszcze składkę na ubezpieczenie zdrowotną, ponieważ normalnie pracuję na etacie, więc ZUSu nie odprowadzają
-Z tej całej kwoty otrzymałem już 941zł zaliczki, więc Glovo ma do rozliczenia 1834zł
-Nie jest to ciężka praca, ale jeśli jesteś rowerowym kurierem to odczujesz trochę, poza tym trzeba być dobrze zorganizowanym i w miarę sprawnie dostarczać
-Przelew od partnera z wynagrodzeniem dostanę w tym tygodniu, więc uzupełnienie ostateczną kwotę
-Miejcie na uwagę, że trzeba pamiętać o odliczeniu paliwa, na które wydałem około 450zł
-Napiwki "do łapy" trochę to pokryły, bo dostałem ich 135zł

Za 10 dni pracy dostałem prawie tyle ile wynosi minimalna krajowa, sami oceńcie czy warto. Dla mnie jako zastrzyk do domowego budżetu to spoko opcja.

Nie, Glovo nie płaci mi za reklamę ich firmy, robię to non-profit, bo moje posty spotykają się tutaj z dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, w razie co proszę pytać.

Zapraszam do obserwacji tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa #kurier
JonkeJ - Przedstawiam wam podsumowanie z dwóch tygodni jeżdżenia jako kurier Glovo. W...

źródło: Screenshot_20230313-130746-022

Pobierz
  • 34
@ChempyTuj: Aj już wiele razy to tłumaczyłem. W Glovo jest takie coś jak mnozniki i dana stawka za zamowienie jest mnożona przez ten mnożnik i dodawana do kwoty za zamowienie. Ta stawka to właśnie promo po prostu Glovo to osobno zlicza. Jedna ze składowych wynagrodzenia za jedną dostawę.
@JonkeJ Długo czekałeś na torbę i aktywację konta? Czy teraz rekrutacja jest zamknięta? Ja też zaaplikowałem do glovo. Też pracuję na etacie, więc też chciałem trochę dorobić na swoje przyjemności.
Podpisałem umowę z partnerem, założyłem konto na glovo - w między czasie glovo poprosiło mnie żebym z 6 razy dosłał zdjęcie profilowe i skany dowodu i od tamtej pory cisza. Teoretycznie czekam teraz na torbę i aktywację konta (4 etap rekrutacji) a
@tresor: Nie mam :/ W niedalekiej przyszłości coś wykombinuje i będę mierzył
@ptt_ Tylko w żabce trzeba samemu a tak to robią pracownicy punktu
@GwachQar U mnie w miarę szybko bo założyłem komto jak Glovo startowało dopiero. Teraz wiem że trzeba czekać na wolne miejsca