Wpis z mikrobloga

Przedstawiam wam podsumowanie z dwóch tygodni jeżdżenia jako kurier Glovo. Wszystko macie rozpisane w arkuszu, który specjalnie stworzyłem:
KLIK--> GLOVO PODSUMOWANIE ZAROBKÓW

Kilka wniosków i odpowiedzi na częste pytania:
-Na 14 możliwych dni, pracowałem 10, w tym jednego dnia tylko godzinę
-Łącznie zarobiłem 2776 zł, plus napiwki poza aplikacją, które macie w arkuszu
-Jest to kwota brutto, z której odliczą mi jeszcze składkę na ubezpieczenie zdrowotną, ponieważ normalnie pracuję na etacie, więc ZUSu nie odprowadzają
-Z tej całej kwoty otrzymałem już 941zł zaliczki, więc Glovo ma do rozliczenia 1834zł
-Nie jest to ciężka praca, ale jeśli jesteś rowerowym kurierem to odczujesz trochę, poza tym trzeba być dobrze zorganizowanym i w miarę sprawnie dostarczać
-Przelew od partnera z wynagrodzeniem dostanę w tym tygodniu, więc uzupełnienie ostateczną kwotę
-Miejcie na uwagę, że trzeba pamiętać o odliczeniu paliwa, na które wydałem około 450zł
-Napiwki "do łapy" trochę to pokryły, bo dostałem ich 135zł

Za 10 dni pracy dostałem prawie tyle ile wynosi minimalna krajowa, sami oceńcie czy warto. Dla mnie jako zastrzyk do domowego budżetu to spoko opcja.

Nie, Glovo nie płaci mi za reklamę ich firmy, robię to non-profit, bo moje posty spotykają się tutaj z dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, w razie co proszę pytać.

Zapraszam do obserwacji tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa #kurier
JonkeJ - Przedstawiam wam podsumowanie z dwóch tygodni jeżdżenia jako kurier Glovo. W...

źródło: Screenshot_20230313-130746-022

Pobierz
  • 34
@qwertyzax: Asterka, 2.0
@wuwuzela1 W arkuszu z zarobkami masz podliczone godziny, na 10 dni które jeździłem wyszło 61.5h, a kwota netto tak jak również jest tam napisane, uzupełnie jak dostanę przelew od partnera w tym tygodniu :)
@JonkeJ: Czytelnośc Nowy Wykop xD
Nowy Wykop jest jak Nowy Ład w podatkach 1 stycznia 2022. #!$%@? taki, że nawet w 2023 wszystkiego nie ogarneli xD

zawołaj jak bedziesz wiedzial ile dokłądnie zarobiłęs netto i brutto za ile h w dyspozycji bo h samego jezdzenia mnie nie interesi
czeka ktoś na rekrutacje w Warszawie? i ile czasu już czekacie jak tak?

Ja się zapisałem na listę i od połowy lutego cały czas cisza, nie wiem czego się spodziewać bo chętnie bym podymał rowerkiem, robi się coraz cieplej