Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Ty za to na pewno nie rozumiesz rynku nieruchomości, za to wstawiasz debilne memy.


@qoszmar: Wuj Ci do tego co umiem, rozumiem etc. - won kmiocie skoro nie potrafisz się kulturalnie wypowiedzieć wieśniaku.
@luxkms78: no właśnie nie, skoro publicznie prezentujesz jakieś opinie to jak najbardziej mogę się z nimi nie zgodzić


@qoszmar: Nie zgodzić się możesz ale nie zgodzić się też trzeba umieć a nie pier$@$%ić jak potłuczony.
@luxkms78: To że nie ma obowiązku wynajmowania mieszkania patusom to wg ciebie #!$%@?? #!$%@? to właśnie twierdzenie że "nie wynajmuje bo mogę trafić na patologię" pod którym najwyraźniej się podpisujesz. A publicznego #!$%@? głupot albo podpisywania się pod takim #!$%@? nie zniesę.
@luxkms78: a Ty lewakiem który podpisuje się pod idiotycznymi tezami jakoby nie można było odmówić wynajmu patologii. Lewactwo trzeba tępić. Pluje na ciebie lewaku.
@luxkms78: Rozumiem, że ktoś w ramach inwestycji kupuje 2 góra czy 3 mieszkania, ale jak niektórzy posiadają kilkanaście mieszkań, to jest coś nie tak. Powinien być jakiś podatek od któregoś posiadanego mieszkania. To jest #!$%@?, że niektórych stać na posiadanie iluś pustych mieszkań, ale wykopki dają poklask na to. Gdzie para młodych ludzi zarabiająca powyżej najniższej musi zbierać lata na wkład własny, jesli nie dostaną czegoś w spadku.
@luxkms78: To byłem ja.

Kiedyś wynająłem z żoną kawalerkę w dużym mieście: 1 pokój, przedpokój, kuchnia, lazienka/ubikacja. Właściciel siedział na stałe w Austrii. Kiedy się wyprowadzaliśmy (z powodu kupna własnego mieszkania) powiedział nam że był przeszczęśliwy że nam wynajął: czysto, nic nie zniszczone, rachunki płącone zawsze na czas etc. Poprzednio wynajął jakiemuś patusowi który mieszkanie mu kompletnie zdemolował aż była potrzeba remontu i nie płacił rachunków. Podobno zza łóżka przy sprzątaniu