Wpis z mikrobloga

Dziwnym uczuciem jest odkrycie, że całe moje dotychczasowe 30 letnie życie, było obłudą, wykreowaną przez toksyczną rodzinkę.
ogólnie opadnięcie wszystkich kurtyn, kłamstw, kreacji, było takim szokiem, że przez to wpadłam w tak głęboka depresje, że wycięło mnie na rok z świata i życia.
Teraz odkrywam, siebie, świat i ludzi na nowo.

Najciekawsza informacja dla mnie jest to, że nawet moje zainteresowania nie były tak naprawdę moje.

A więc no.. Zmieniam swoją branżę (i tak po takim okresie bez pracy nie mam po co wracac), idę w kierunku tego, co teraz uważam, za mega interesujące dla mnie.

Dziwne uczucie w sumie poznawać siebie dopiero teraz

#gownowpis #zalesie #chwalesie #toksyki #rodzina ( _)
  • 55
@brunetroll089:

Narobiło ich się tyle i teraz jest przesyt, a dobrego fizjo znaleźć jest trudno. Znam też gościa co ciągle się uczy, poszedł w doktorat i otworzył klinikę ale to jest kilkanaście lat nauki zanim do tego doszedł.


Wystarczy, że będzie dobra i ludzie sami będą ją sobie polecać, nawet nie będzie musiała się reklamować. Skoro pracowała w IT, to jest kumata i będzie w stanie się tego nauczyć i
@Dexitaxa: Też 30 here. U mnie to trwało dłużej, ale wyczyściłem sobie już chyba wszystko co mnie ściągało w dół lub hamowało, przez co marnowałem kolejne lata. Przemyślałem podejście do 'rodziny', wyczyściłem 'znajomości', spaliłem parę mostów, ogarnąłem jakie środowiska będą dla mnie ok, uzmysłowiłem sobie, że nie mam prawa powracać do czegokolwiek z przeszłości bo to nie ma sensu no i nabrałem jakiegoś dziwnego odczucia że swój świat możemy konstruować w
Dziwne uczucie w sumie poznawać siebie dopiero teraz


@Dexitaxa: Bo dopiero mniej więcej w tym wieku faktycznie wiesz, czego chcesz od życia. Znam gościa który branżę zmienił w wieku 60 lat bo zawsze chciał być leśnikiem. Skończył studia i robi w lasach państwowych.