Wpis z mikrobloga

Nie lubicie dzwonić i stresujecie się załatwianiem spraw przez telefon?
To mam tutaj propozycję nie do odrzucenia. Przychodzę z ratunkiem dla ludzi z przegryw i fobiaspoleczna i przez najbliższe dwa dni pomogam mireczkom załatwiać ich sprawy telefoniczne. Za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli potrzebujesz gdzieś zadzwonić, a ta perspektywa jest dla Ciebie przytłaczająca, wystarczy że wypełnisz poniższy formularz, a ja wszystko załatwię. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Formularz zgłoszenia


Dlaczego to robię?
Myślę, że jest potencjał na rozwijanie takiej usługi, bo słyszałem wielokrotnie o ludziach, których stresuje wykonywanie telefonów, dlatego chcę sprawdzić jakich spraw to głównie dotyczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ztidar - Nie lubicie dzwonić i stresujecie się załatwianiem spraw przez telefon? 
To ...

źródło: image_2023-03-09_133659740

Pobierz
  • 35
@ztidar: Tak tylko zostawię informację dla mireczków których interesuje taka usługa, ale nie boją się dzwonić, tylko chcą oszczędzić czas. Jest takie coś jak concierge, często dorzucają za friko do konta i ubezpieczeń.
ile za telefon?


@PIAN--A_A--KTYWNA: Póki co za darmo. Jeśli na podstawie testowych zgłoszeń będę w stanie określić, że ma to potencjał, to rozważę ile mogłaby kosztować taka usługa, żeby miało to sens.

Narzędzie? W sensie aplikacja czy coś innego?


@garbal70: Myślę o aplikacji, w której za małą opłatą będzie można tworzyć tickety na takie sprawy, a po drugiej stronie będzie osoba, która na tej podstawie będzie dzwonić.
Lepiej się przełamać, chowanie się przed swoimi lękami nie rozwiązuje problemu, tylko go pogłębia.

Btw. Co jak będą chcieli Cię dopytać o jakieś szczegóły?
@ztidar: Fajny pomysł, ale są dwa problemy, z którymi sam się spotykam jak dzwonię gdzieś za ojca (nie dlatego, że on nie lubi, tylko po prostu mam rachunki na niego):
1) Albo musisz udawać tę osobę i znać jej dane wrażliwe do weryfikacji, albo musisz z wyprzedzeniem złożyć pisemne upoważnienia (nie wszędzie się da), więc w wielu miejscach mimo chęci nic nie ugrasz jeśli ludzie nie będą chcieli Ci dać -