Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na tapet wjeżdża ostatni film dr Zbigniewa Dylewskiego i jego podsumowanie roku wojny rosyjsko - ukraińskiej. Czy w Rosji naprawdę jest aż tak kolorowo jak opowiada? Czy Rosja wychodzi na tej wojnie na plus? Na te pytania postarałem odpowiedzieć w moim najnowszym odcinku z komentarzem do jego filmu.

Zapraszam do oglądania!

#historie #wojna #geopolityka #ukraina #rosja #gospodarka #ropa #dylewski
Troyden - Dzisiaj na tapet wjeżdża ostatni film dr Zbigniewa Dylewskiego i jego podsu...
  • 5
@Aleale2: Raczej nie onuca, bo jego film o Rosji jest niezły i pokazuje, że Rosja to oprócz ropy i gazu skansen gospodarczy i społeczny. Po prostu jest zwolennikiem zakończenia wojny za wszelką cenę i powrotu do business as usual - byle benzyna na stacjach była niższa :) Myślę, że zbyt powierzchownie zabiera się za temat wojny, na zasadzie - "noo kiedy ci ruscy przestaną się tam tłuc na tym wschodzie..." Przez
@Troyden: jaki niezły, zwróć uwagę co on gada i jak się roześmiał jak powiedział że rosja napadła na ukrainę do tego miniaturka to chłop uśmiechnięty na tle bomby.Według mnie to jakiś psychol.Do tego uważa że gada prawdę chociaż na początku skłamał że wojna zaczeła się w lutym 2022 a zaczęła się przecież w 2014.Jak ktoś gada że będzie mówił prawdę, uciekam z krzykiem.